Hiperkeri beidz slinkot!!

hiperkeri
hiperkeri 24. janvāris 2014 09:05
2071

Sveikas,dūdiņas!
Kāds prieks pēc ārkārtīgi ilga laika `atšķirt` mūsu klubiņa lapu un redzēt,ka te viss ir dzīvs:)  Ko es darīju?? Jes,atpūtos! Beidzot:) Tā kā dēļ jaunas vajadzības pēc `gudrā` telefona(hmm,pagaidām vēl neizskatās,ka gudrāks par mani.tas man patīk.vai vismaz izliekas) paliku arī mobīlāka(jā,mani beidzot var aizsniegt arī twitterī un instagramā.un man vairs nav padsmit.Vai iestājusies krīze?),un mazāk biju pie datora,tāpēc arī klubiņš palika novārtā.Tagad man ir sakārtotāks grafiks,un,tā kā dzīvoklī dēļ mīnusiem ārā ir vēss,tad no rītiem vairāk gribas palikt gultā. tā nu-kompīts pie rokas,gultā iekšā ar visu megalielo rīta tējas krūzi,un aiziet-tagad cepšu blogus ka rūc vien!:)

Mazs update,kas tad īsti noticis.

Brīnumainā kārtā,mierīgi nolikta sesija(vēl tikai pusgads līdz papīram,jees),brīnumaini sagaidīts jaunais gads(jes,šogad jāpošas atkal uz draugu kāzām! un citu-kristībām),vairāk nemētājos apkārt pa Latvijas galiem,esmu nobāzējusies vairāk tuvāk mājām(līdz ar to- mierīgāka dzīve-mierīgāka karma),uz jauno gadu..pag,izvilksim to `fancy` mobīlo,jāapskatās-man ir daudz apņemšanās,sākot no dīvāna iegādes viesistabai(nu cik ilgi var dzīvot bez normālām mēbelēm),tik vienkāršu lietu kā dienas laikā izdzert tos 2 litrus ūdens(vai zāļu tējas tagad,aukstajā laikā. 2 nedēļas jau mans `waterbalance` ziņo,ka veiksmīgi to arī esmu sasniegusi)(jā,waterbalance ir androīda aplikācija,kas palīdz saskaitīt,cik daudz ūdens ir uzņemts.un līmenis mainās atkarībā,vai dzer alkoholu un kafiju-uz leju,nevis uz augšu. ),tad vēl katru dienu stundu dzīvot svaigā gaisā(pastaigas),7 minūšu aktīvs treniņš mājās katru dienu( šis ir tik maz laikietilpīgs,bet tik ļoti ar sevi jācīnās! vaimandieniņ..),izremontēt iebūvējamo skapi, kārtīgi pabarot matus ar savu sistēmu,kuru nesen uzgāju youtūbē(jā,esmu beidzot pilnībā ataudzējusi savus dabīgos matus:) ),un atbrīvoties no neveselīgā ēdiena vēlēšanās,kas mani ik pa laikam pārņem.Patiesībā es par to,kamēr auksts laiks,baigi nepārdzīvoju,bet sirdskambara kāmītis kremt gan no iekšpuses...

Nu re.

Un vēl.Pateicoties Rebekai(vēlreiz-daudz laimes,saulīt!!),esmu nelabojama ebay lietotāja.Man jau ir ievērojams saraksts ar to visu,kas ir atnācis no aizjūras valstīm,un man tas viss ļoti patīk,tā kā-drīz variet gaidīt izsmeļošu blogu no manis par maniem ķērieniem un grābieniem no turienes:)

Pagaidām- beidzu,bet nepazūdu:)

 

Iesūti savu blogu arī tu, kā to izdarīt, lasi ŠEIT… 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 24. janvāris 2014 19:29 Ivetta

čau,čau meitenes:):)

Nikte 24. janvāris 2014 17:38

(hi)

Ivetta 24. janvāris 2014 17:01

Sveiciens hiperkeri! (F)

Rebeka 24. janvāris 2014 14:29 hiperkeri

(Y)(Y)(Y)(Y)

hiperkeri 24. janvāris 2014 13:50

Rebeka-forums iemēģināts! ļoti labi,ērti..man der:)
Nezinu,es ātri pielāgojos visam,tāpēc arī šis variants man patīk..

hiperkeri 24. janvāris 2014 13:41

Makvīn..jā,tajā ir liels spēks.Sākumā man viņu NErekomendēja draudzene,jo tas aizņem gandrīz visu algu un veselo saprātu(nevaru nepiekrist),un tad jau Rebeka ar savu garšīgo blogu..un tad es uztaisiju paypal..

mazaa raganina 24. janvāris 2014 11:26 hiperkeri

Paldies par apvaicāšanos. Pa lielam mums viss o.k.
Labi,ka es neko no e-bay nesaprotu, piesūtītu sev visādus niekus...:D

Rebeka 24. janvāris 2014 11:24 hiperkeri

Oi nē.. un man bail pat skatīties :D

hiperkeri 24. janvāris 2014 11:11

ahhh.un vai zini par beautybay??

Rebeka 24. janvāris 2014 10:59 hiperkeri

Ar to ebay man ir tā viļņveidīgi uznāk iepirkšanās mānija, sasūtu visus štruņķikus pēc kārtas un tad kaifā gaidu paciņas. Un tad pēc laika uznāk miera periods, kad neko nesūtu vispār :D Ar iherb ir līdzīgi.

Aaa un svētki nosvinēti godam ;)

hiperkeri 24. janvāris 2014 10:49

Sveeeeikas,mīļās! Makvīn-kā klājas ģimenītei? Kā pašai-galva augšā?
Linduchy-aukstums ļauj vairāk pavadīt laiku gultā ne tikai ar kompīša sabiedrību:D
Rebeka-paaaldies par info,noteikti apskatīšu. jā,un ebay raksts patiešām būs labs,es vēl šodien došos pakaļ paciņai uz pastu.Es laikam esmu atkarīga,jo tās paciņas man ļauj justies tā,it kā katra diena būtu Ziemassvētki,kad pienāk pasta uzaicinājums:D:D Kā nosvinēji svētkus??

Rebeka 24. janvāris 2014 10:33

Tā kā rakstīji, ka sen neesi te bijusi, mums te ir viens jaunumiņš :) Kopīgiem spēkiem forumu esam dabūjušas lapas augšpusē, kopš tā brīža, tas ir kļuvis nedaudz aktīvāks :) Iemēģini :D

Linduchy 24. janvāris 2014 10:16

Lielajam aukstumam ir kāds labums - sadzen blogotājas gultās ar kompīšiem un tad top rakstu gabali :D (Y)

Rebeka 24. janvāris 2014 09:51

To pašu ko makvins nodomāju :D

Lūdzu par ebay un paldies par waterbalanc, nezināju par tādu aplikāciju, domāju, ka varētu man noderēt :)

mazaa raganina 24. janvāris 2014 09:49

Es jau biju pamatīgi sailgojusies pēc Tevis!!!
(F)