Grupas PĒRKONS filmas ballīte lidostā RĪGA

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. decembris 2018 13:30
561
Pirmdien, 10.decembrī, lidostā "Rīga" norisinājās leģendārajai rokgrupa "Pērkons" veltītās virtuālās realitātes filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" Ņujorkas pirmizrādes iesildīšanas ballīte. Pasākumu apmeklēja daudzas sabiedrībā pazīstamas personas, un tā laikā "Pērkons" dziesmas izpildīja Rihards Saule ar pavadošo grupu, tiešsaistē no Ņujorkas viesiem izdevās sazināties ar Ievu Akuratere un filmas veidotājiem, tostarp Latvijā labi pazīstamo Koriju Makleodu), filmas pirmizrādes organizēšanās piedalījās arī prestižā mūzikas žurnāla "Rolling Stone" pārstāvji. Tāpat tika atvērts grupas PĒRKONS pirmais DVD ar jubilejas tūres "Sapumpurots zars" Ogres koncerta ierakstu, kurš no 18.decembra būs pieejams lielākajās grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās.
 
Atgādināsim, ka ASV tapusī filma stāsta par leģendāro rokgrupu #PĒRKONS un tās lomu PSRS sabrujumā. Filmas veidotāji ir Mineapolē (ASV) bāzētā reklāmas aģentūra "Fallon Worldwide".
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 12. decembris 2018 07:09

Es biju uz pirmizrādi Noasā. Jāteic, ka tas bija baigi foršs , pasākuma otrā daļa, kad grupa "Pērkons" atskaņoja savus lielākos hītus ( dažus no tiem)