Grupa «Turaidas Roze» aicina uz koncertu «Jautra dziesmiņa sev pašam» Rojas brīvdabas estrādē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. augusts 2020 11:02
109

21.augustā par godu vasaras izskaņai, kā arī brāļu Kalniņu – dzejnieka Viktora Kalniņa jeb Vika un komponista Imanta Kalniņa – ievērojamajām jubilejām, grupa «Turaidas Roze» aicina uz koncertu «Jautra dziesmiņa sev pašam» Rojas brīvdabas estrādē-vasaras koncertzālē. Koncerta sākums – plkst.19.

Dzejnieks un daudzu pazīstamu dziesmu teksta autors Viks (Viktors Kalniņš) 80 gadu jubileju svinēja pagājušogad, savukārt viņa brālis – komponists Imants Kalniņš – savu 80.dzimšanas dienu svinēs 2021.gada 26.maijā.

Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas ar Vika tekstiem:  «Elektriskā mīla», «Smilšu rausis», «Zilais putniņš», «Astoņkājis», «Balāde par viņu», «Vēl viens tu», «Tiem, kas rāpo», «Vienmēr būs kāds», «Jautra dziesmiņa sev pašam», «Sidrabrasa», «Kas dzīvo tanī pusē»; dziesmas no izrādes «Princis un ubaga zēns» u.c., bet otrajā daļā – grupas «Turaidas Roze» lielākie hīti.

«Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas,  tāpēc šim koncertam esam izvēlējušies gan dziesmas ar brīnišķīgajiem Vika tekstiem, gan citas «Turaidas Rozes» populārākās dziesmas: «Trubadūrs», «Apvij rokas», «Vējš un liepa», «Kas jūs esat» un daudzas citas,» par gaidāmo koncertu saka dziedātāja Olga Rajecka. 

Koncerta organizatori aicina pasākuma apmeklētājus ievērot valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus, kā arī atgādina, ka estrādei ir jumts, līdz ar to nav jāuztraucas par sliktiem laika apstākļiem. 

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies