Grupa «Pērkons» ar koncertu «Mākslas darbi» viesosies Jelgavas brīvdabas koncertzālē «Mītava»

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. augusts 2020 11:45
78

26.septembrī plkst.18 grupa «Pērkons» ar koncertprogrammu «Mākslas darbi» viesosies Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē «Mītava». Šis būs koncertzāles vasaras sezonas noslēguma koncerts. 

Koncerta pirmajā daļā skanēs 1984.gadā tapusī Imanta Kalniņa, Jura Kulakova un Jura Sējāna rokoratorija «Kā jūra, kā zeme, kā debess». Savukārt koncerta otrajā daļā grupa piedāvās noklausīties savas radošās darbības laikā sakrātās dziesmas: «Labu vakar», «Zaļā dziesma», «Slidotava», «Mēs pārtiekam viens no otra», «Dziesma par sapumpuroto zaru», «Gandrīz tautasdziesma», «Mana dienišķā dziesma» un daudzas citas. 

Grupa «Pērkons» savu darbību aizsāka pagājušā gadsimta 80.gadu sākumā. Tolaik tā bija visnozīmīgākā un skandalozākā rokgrupa Latvijā, kuru sava dumpinieciskuma un attieksmes dēļ pret lietu kārtību 80.gadu vidū vairākkārt aizliedza. Taču pēc teju 40 darbības uz skatuves leģendārās grupas dalībnieki savā izpildījumā nav zaudējuši jauneklīgumu un nezūdošu šarmu.  

Interesants ir fakts, ka «Pērkons», iespējams, ir vistitulētākā grupa Latvijā, jo tajā muzicē divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki: Ieva Akuratere (viņa ir saņēmusi arī «Draudzīgā aicinājuma» medaļu) un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu Goda pilsonis; trīs Jūrmalas Goda pilsoņi; turklāt visi grupas dalībnieki ir apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām. «Pērkons» aizvien turpina nest nacionālo pašapziņu un aizvien skan kā no astoņdesmitajiem, kad roks turēja tautu pie cerības. 

26.septembra koncertā «Mākslas darbi» grupa «Pērkons» uzstāsies pilnā sastāvā: Juris Kulakovs (taustiņi), Ieva Akuratere (vokāls), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Raimonds Bartašēvics (vokāls), Ikars Runģis (sitamie instrumenti), Uģis Muzikants (otrie taustiņi). 

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti koncerta organizatoru publicitātes vajadzībām.

Pirmās 100 biļetes – 15 eiro. Tuvojoties pasākuma dienai, biļešu cenas pieaugs. 

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā