Grupa LABVĒLĪGAIS TIPS izsludina Vecgada šova papildkoncertu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. novembris 2018 15:11
269

Jau informējām, ka 31.decembra vakarā, pretēji ierastajai prakses, kad kāds no vecākiem vai jaunākiem grupas „Labvēlīgais Tips” koncertiem ir redzams kādā no daudzajiem TV kanāliem, šogad grupa savus fanus nolēmusi iepriecināt klātienē – ar koncertu „LAI LAIME NEPĀRIET!” Rīgas Kongresu namā. Turklāt, kā uzsver grupas dalībnieki, tā kā biļetes uz vakara koncertu jau tikpat kā ir izpirktas, nolemts sarīkot vēl vienu koncertu, kas sāksies plkst. 16. 

„Nolēmām, ka tā būs mūsu dāvana Vecajā gadā – gan mums pašiem, gan tiem, kas tomēr izlēmuši Jauno gadu sagaidīt mājās pie eglītes. Šis dienas koncerts viņiem un mums būs lieliska iespēja kārtīgi izballēties, iztrakoties un iesildīties vakara pasākumiem,” saka mūziķi.  

Šis „Labvēlīgā Tipa” šovs Kongresu namā būs vienreizēja un ekskluzīva atgriešanās vietā, kur grupa vairākus gadus pēc kārtas ir sniegusi neskaitāmus izpārdotus šovus un kas skatītāju atmiņās ir palikusi kā vieta ar vislabāko atmosfēru, ko var sniegt tikai šī zāle. Un kad tad vēl, ja ne tagad, jo nākamais taču CŪKAS gads! 

„Visi pieraduši mūs redzēt kaut kādos rāmjos, šajā gadījumā – TV ekrānā. Taču, veicot sabiedriskās domas aptauju soctīklos, noskaidrojām, ka liela daļa TIPA fanu mūs labprātāk redzētu „dzīvajā”, nevis „plakanus” un TV ekrānā,” pauž grupas dalībnieki. 

Viņi arī sola, ka abos gandrīz divas stundas garajos koncertos ar svētku bufetes pauziskanēs gan jaunās dziesmas, gan, protams, grupas lielākie hīti: „Vārdu sakot, daudz pozitīvas mūzikas laimīgiem un varbūt mazliet iereibušiem cilvēkiem, kā jau tas pieklājas, vienu gadu pavadot un nākamo – sagaidot. Jo – kā Veco gadu pavadīsi, tā Jauno sagaidīsi…”.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies