Grupa «Bermudu Divstūris» ar labāko dziesmu koncertu uzstāsies Ikšķiles estrādē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. februāris 2022 15:55
840

14.maijā plkst.19.00 populārā grupa «Bermudu Divstūris» ar savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies Ikšķiles estrādē.

«Koncertā skanēs mūsu zināmās dziesmas, taču būs arī jauna dziesma, kuras pirmatskaņojums «dzīvajā» notiks tieši Ikšķilē. Tāpat arī  plašākai publikai tiks atskaņotas mūsu dziesmas «Freona meitene», «Kāposts kasē» u.c.», stāsta grupas dalībnieki, solot - «šī no mums būs labākā ballīte un kārtīgs šoviņš!».

Tāpēc mūziķi aicina visus savus fanus uz tikšanos klātienē, lai pabūtu pozitīvā gaisotnē, labi atpūstos, izklaidētos, iztrakotos un noķertu vasaras sajūtas. «Ir laiks satikties, lai skaļi un jaudīgi visi kopā varētu izdejoties un ieskandināt vakaru. Gaidīsim visus ciemos!» aicina mūziķi.  

«Bermudu Divstūris» ir 2011. gadā izveidots latviešu humoristiskā repa duets. Grupas sastāvā ir Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris, kas pieņēma pseidonīmus Bicepss un Tricepss. 2014. gadā duets laida klajā debijas albumu «Ballējam neguļam», par kuru ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta mikrofons» kategorijā «Labākais hip-hop vai deju mūzikas albums». Marats Ogļezņevs ir bijušais grupas «Device» dalībnieks, savukārt Emīls Balceris ir vairāku starptautisku un nacionālo konkursu dalībnieks. Abi dziedātāji ir izveidojuši grupu «Musiqq». 

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies