Grieķu horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. augusts 2015 00:00
3083

Dievietes Atēnas mēnesis - 21.03. - 20.04.

Atēna - kara un uzvaras, zināšanu un vieduma, amatniecības un mākslas dieviete. Atēnas mēnesī dzimušajiem piemīt viedums, cīņasspars, tiekšanās pēc zināšanām, mākslinieciska dvēsele un vēlme apgūt jaunas prasmes.

Dievietes Afrodītes mēnesis - 21.04. - 20.05.

Afrodīte - skaistuma un mīlestības dieviete. Afrodītes mēnesī dzimušie cilvēki ir apveltīti ar skaistumu (ja ne ar ārējo, tad vismaz ar iekšējo skaistumu noteikti), piepildīti ar mīlestību un maigumu. Viņi ir komunikabli, patīkami sarunu biedri. Dzīvē panākumus gūst ar mīlestības palīdzību.

Dieva Apollona mēnesis - 21.05. - 21.06.

Apollons - dziednieks un gaišreģis, mākslas aizbildnis ar visai nepastāvīgu raksturu. Apollona mēnesī dzimušie neizceļas ar īpašu uzcītību. Tie ir vieglprātīgi, daudzas lietas atstāj pašplūsmā. Bieži vien šiem cilvēkiem piemīt īpaši izteikti talanti un ļoti skaista āriene. Panākumus dzīvē gūst, pateicoties intuīcijai un veiksmei.

Dieva Hermesa mēnesis - 22.06. - 22.07.

Hermess - dievu vēstnesis, ganu un ceļotāju aizbildnis, tirdzniecības un peļņas dievs. Hermesa mēnesī dzimušie cilvēki ir īpaši taktiski, izveicīgi, viltīgi un lieliski orientējas cilvēku psiholoģijā.

Dieva Zeva mēnesis - 23.07. - 23.08.

Zevs - galvenais dievs, kuru cienīja un no kura baidījās. Zeva mēnesī dzimušie cilvēki ir cēli, godīgi, varaskāri, spēcīgi un spēj pārliecināt.

Dievietes Dēmetras mēnesis - 24.08. - 23.09.

Dēmetra - auglības un zemnieku dieviete. Dēmetra simbolizē sievišķību - mājas un bērnu aizbildne. Dēmetras mēnesī dzimušie cilvēki ir strādīgi, kārtīgi, apveltīti ar pienākuma apziņu, rūpējas par māju un saimniecību.

Dieva Hēfesta mēnesis - 24.09. - 23.10.

Hēfests - uguns dievs, kalēju un amatnieku aizbildnis. Hēfesta mēnesī dzimušie cilvēki ir strādīgi, mērķtiecīgi, labvēlīgi, panākumus sasniedz ar neatlaidīgu un rūpīgu darbu. Bet, ja nokaitināt Hēfesta mēnesī dzimušu cilvēku, tad viņa dusmas līdzināsies vulkāna izvirdumam.

Dieva Areja mēnesis - 24.10. - 22.11.

Arejs - kara dievs, kaislīgs un straujšs. Areja mēnesī dzimušajiem arī piemīt šīs īpašības. Šie cilvēki var kvēli mīlēt un spēcīgi ienīst. Panākumus dzīvē bieži vien sasniedz, pārkāpjot pāri konkurentu līķiem.

Dievietes Artemīdas mēnesis - 23.11. - 21.12.

Artemīda - medību dieviete, grūtnieču aizbildne. Artemīdas mēnesī dzimušie cilvēki ir tieši, godīgi, principiāli, visaugstāk novērtē taisnīgumu. Šie cilvēki ir ļoti mērķtiecīgi, tāpēc vienmēr sasniedz savu mērķi. Patīk plašums un neskarta daba.

Dievietes Hestijas mēnesis - 22.12. - 20.01.

Hestija - mājas pavarda sargātāja. Apvieno cilvēkus. Perfekcionisms un jēga visās darbībās. Hestijas mēnesī dzimušie cilvēki ir centīgi un rūpīgi, pacietīgi un mērķtiecīgi. Spēj pārvērst izcilā vērtībā jebko, kam pieskaras. Bieži vien ir apveltīti ar pareģošanas un gaišredzības spējām.

Dievietes Hēras mēnesis - 21.01. - 19.02.

Hēra - dievu valdniece, laulību aizbildne. Valdonīga, cietsirdīga, kaprīza un greizsirdīga. Spēja pretoties laulātā iegribām un darīt visu pēc sava prāta. Hēra ir aizbildne izmisušajiem un brīvības cienītājiem. Šajā mēnesī dzimušie cilvēki ir apveltīti ar neparastu, asu prātu, radoši, drosmīgi un neatkarīgi.

Dieva Poseidona mēnesis - 20.02. - 20.03.

Poseidons - jūras dievs. Cilvēki, kas dzimuši Poseidona mēnesī var būt rāmi kā jūra, bet vienā brīdī var sākties vētra. Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi, mainīgi, apveltīti ar intuīciju un spēju paredzēt nākotnes notikumus.

Attēls: www.hellenic-art.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 21. marts 2016 21:22

īpaši talantīga un skaista... un kāds vēl šaubās :D

Kerstyna 20. augusts 2015 17:37

Zevs! Nu, zināmā mērā....jau jā.

Emmy 20. augusts 2015 12:24

Ooo jā, varu būt reāla vulkāns :D(devil)

Linduchy 20. augusts 2015 10:38

Medības un grūtniecība :D (Y)

rasas 20. augusts 2015 10:21

(devil) Zevs - bīstieties un godiniet! :D Jancīgi!

Nymph 20. augusts 2015 09:14

Hermess - tirdzniecības un peļņas dievs... tas man patīk! :D (Y)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā