Gribi skarbu romantiku un kaisli???

Kerstyna
Kerstyna 7. aprīlis 2014 09:29
1749

Nu jau kādu laiku skatos  ASV, Kanādas un Īrijas kopražojumu – „Tjūdori” . Mans draugs arī skatās  ASV, Kanādas un Īrijas kopražojumu  „Vkingi” . Diezgan asiņainas ir abas filmas, bet , ja „Vikingos” dzīve rit vienkārši pēc likuma – Aci pret aci, zobu pret zobu,  tad „Tjūdoros” dzīve ir ļoti sarežģīta un bīstama katram un ikvienam.

 Tāda liriska atkāpe ir dēļ tam, ka mājas dzīves apritē ir ienākuši divi nopietni seriāli, tālāk jau par savai sirdij tuvajiem „Tjūdoriem”.

Seriāls tapis 2007. gadā, tam ir 4 sezonas. Jāteic, ka labākais no pēdējā laikā skatītajiem vēsturisko kostīmdrāmu darbiem.

 Aktieru sastāvs lielisks – Džonatans Rīzs Maiers kā Henrijs VIII vienkārši lielisks, seriāla gaitā viņš protams noveco, bet joprojām paliek kā Kristīgo galmu skaistākais princis.... nu tas gan neatbilst vēsturiskajai patiesībai, jo Henrijs VIII  novecoja diezgan skarbi, bet skaista kino vārdā par to var nefilosofēt.

 Natālija Dortmena kā Anna Boleina – vienkārši fantastiska.

Neaprakstīšu visus aktierus un lomas, tas ir jāredz, bet kopumā filmā ir lieliski savietoti dabasskati, mūzika, bezvārdu scēnas, kur galvenās ir varoņu emocijas.

Viens gan skaidrs – nedrīkst vilkt nekādas paralēles ar labu laiku jau diezgan populārajiem Gregorijas Filipsas romāniem par Tjūdoru namu un Boleiniem, ja Gregorija Filipsa skatās no sievietes pozīcijas, tad „Tjūdoru” scenāristi no Henrija VIII skatupunkta, kur lielajās varasspēlēs sieviete ir tikai kauliņš ko var izdevīgi izspēlēt.

Man šīs seriāls patīk, tas ir mans viedoklis, bet es ceru, ka mans mazais stāstiņš kādu iedrošinās paskatīties  „Tjūdorus”

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 7. aprīlis 2014 18:53 Catwoman

(Y)

Nikte 7. aprīlis 2014 18:52

Šis ir labs,esmu skatījusies 3 atkārtojumus ;) (Y)

mazaa raganina 7. aprīlis 2014 14:06

Viens no maniem seriālu favorītiem!!! Džonatans viens no labākajiem aktieriem kāds vien var būt!

Kerstyna 7. aprīlis 2014 10:08

http://latino-serialo.ru/drugie_seriali_online/2061-tyudory-the-tudors.htmls
Es te skatos "Tjūdorus" .... Bordžas būs nākamie.

Linduchy 7. aprīlis 2014 09:53

Piekrītu, seriāls labu labais :) (Y)
Nesen noskatījos The Borgias, arī ļoti patika :)
http://www.imdb.com/title/tt1582457/?ref_=nv_sr_1