Grāmata “Kā atrast vīrieti kas pēc iespējas mazāk kaitinātu”

ilzy
ilzy 24. oktobris 2017 21:15
1148

Šeku reku manās rokās nonāca grāmata ar ļoti intriģējošu nosaukumu “Kā atrast vīrieti kas pēc iespējas mazāk kaitinātu”, ko sarakstījusi vietējā seksa guru Rita Lasmane.

Pirmais pārsteigums man bija grāmatas izmērs un biezums. Laikam šai nopietnajai tēmai biju gaidījusi dižpārdokļa klasisko standartu 300 lpp. Bet nu šeit mani sagaidīja gandrīz kabatas formāts ar 91 lp.

Ok, varbūt viss ģeniālais ir vienkāršs un tur nemaz nav nekāda lielā noslēpuma kā izvēlēties vīrieti, kas nekaitinātu?

Sāku lasīt un secināju,ka tik tiešām apskatītas lietas, kas ir vecas kā pasaule.

Bioķīmijas loma partnera izvēlē un tas ka jebkura sieviete vēlas precēties, lai arī ko teiktu pasaulei, līdz ar to visas viņas darbības ir vērstas uz šo mērķi.

Papildus gana noderīgi ir aizdomāties par Vēlmju kartes izveidi pirms vēl to savu dzīves partneri sāc nolūkot. Galu gala ir normāli zināt ko gribi un meklēt to, nevis grābt ciet kas pagadās un domāt, ko tagad ar to visu darīt.

Tomēr, ja reiz ir atrasts vīrietis, kas tev der bioķīmiski, bet tomēr kaitina, tad arī to var risināt.

Kā?

Nemanāmi pilini informāciju, līdz viņš ir pārliecināts, ka tā ir viņa paša ideja, nevis tu to esi pateikusi priekšā, ka kaut kas ir jāmaina, lai būtu pa tavam prātam.

Grāmata uzrakstīta ļoti vienkāršā valodā, taču kaut kā līdz galam neatbildēja uz nosaukumā uzdoto jautājumu kā atrast, bet gan vairāk kā saprast, ka atrastais ir tas Īstais. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies