Goran Gora fani - sarosieties!

18. maijs 2010 05:01
737


Nākamnedēļ klajā nāks dziesminieka Goran Gora jeb Jāņa Holšteina otrais dziesmu albums "Mystyrys Yrs", kura izdošana iecerēta 24.maijā, aģentūru LETA informēja dziesminieka menedžere Antra Feldmane.

 Savukārt šonedēļ sadarbībā ar portālu "www.orb.lv" un "Positivus" festivālu tiks sākta jauna akcija, kuras laikā katru dienu portālā un "Positivus" festivāla bloga radio noklausīšanās režīmā tiks pievienota viena dziesma, lai ļautu klausītājiem dzirdēt jaunā albuma materiālu vēl pirms tā izdošanas.Tāpat ceturtdien, 20.maijā, "Artelis" notiks "Goran Gora and The Yrs" koncerts, kas būs īpašs ar to, ka šī būs pirmā dziesminieka un viņa domubiedru uzstāšanās šajā vietā. Koncertā skanēs dziesmas gan no gaidāmā albuma, gan arī no Goran Gora debijas albuma "Jetlag", kas tika izdots 2007.gada martā.

 


"Artelī" notiekošajā koncertā būs viena no retajām iespējām dzirdēt Goran Gora pirmā studijas albuma "JetLag" materiālu, jo pēc jaunā albuma izdošanas paredzēts radikāli nomainīt koncertu programmu, aizstājot jau dzirdētās dziesmas ar jaunā albuma materiālu.

 

Avots: Leta

foto no apollo.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies