Gongu meditācija ziemas saulgriežus gaidot

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. decembris 2014 00:00
822

Gonga skaņas vibrācija harmonizē gan iekšējo orgānu darbību un smadzeņu šūnu procesus, gan emociju pasauli! Tā ir vesela zinātne, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkam justies labi bez ķīmisko preparātu lietošanas.

Mūsdienās skaņu terapeiti izmanto gongus un citus arhaiskus instrumentus, lai palīdzētu ārstēt mugurkaula, locītavu slimības, galvassāpes, migrēnu, bezmiegu un atrisinātu daudzas citas ar veselību saistītas problēmas. Gongu terapija ir arī izcils pielietojums psihoterapijā, risinot krīzes situācijas, palīdzot stresa gadījumos. Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots.

Iegremdēšanās Gongu skaņās un tikšanās ar sevi - tie ir īpaši vērtīgi brīži, meditācija, kas ir pieejama jebkuram cilvēkam.

Skanējumu izbaudot, cilvēks jūtas kā ieskauts kokonā vai mammas puncī, kad, uzlādējoties ar dziedinošām skaņām un vibrācijām, viņš jūt, ka pazūd un piedzimst no jauna. Tieši tad, kad cilvēks ir pilnībā piesātināts ar skaņu, fiziskais, mentālais un emocionālais ķermenis saņem reģenerējošu uzdevumu, bet sasprindzinājums un ego pretreakcijas, kas ir slimību ierosinātāja faktors, izzūd.

Vislabāk tādu seansu baudīt guļus, ļaujot sev atpūsties un atvērties tai pieredzei, kas atnāk. Tā var būt dziļa meditācija, vai vienkārši laba atpūta. Mēs vienmēr saņemam atbildi uz savām īstajām iekšējām vajadzībām.

Meditācija ilgst 1,5 h

Vada: Gong-meistare Marija Mežecka

Dalība :10 EUR


PIESAKIES:
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības 214b-504 (5.st.), Rīga
Tel.: +371 67 887 581
Mob. tel.: +371 29 330 280
birojs@karstajoga.lv
www.karstajoga.lv

 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies