Glempings "Klaukas"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. jūlijs 2017 11:54
1462
Daudzi, kas esam ceļojuši un apmetušies viesnīcās, viesu namos vai kempingos, esam radījuši kādu konkrētu priekšstatu par to, kā tam būtu jābūt vai jāizskatās. Bet gribu Jums izstāstīt par pavisam neparastu vietu un neparastu ceļojumu. 
 Atradu apmešanās vietu Siguldā ar neparastu apzīmējumu - glempings "Klaukas". Nospriedu, ka tas ir kempings tikai glaunāks. Norezervēju telti - namiņu un krāmēju mantas. 
Nolēmām ar manu mīļoto vīrieti tur atzīmēt mūsu 10 gadu kopā būšanu. Dienas darbu dunā, lai gan vairākkārt atgādināju, ka dodamies uz kempingu, tomēr nenočekoju viņa garderobi. Kad ar visām somām ierausos mašīnā, konstatēju, ka viņš ir uzvalkā ar baltu kreklu un baltām rozēm. Man ir džinsi, botas un līdzi gumāķi.  Nu neko, mēs taču dodamies uz glauno kempingu. 
 
Aizbraucām līdz Siguldai, pēc norādēm  un zvaniem sapratām, ka mums ir jādodas uz kapiem.  Mašīna jāatstāj kapos un tad jādodas pa taku mežā! Pārsteigums bija ne pa jokam.  Cūcības likuma dēļ, tā nebija mūsu mašīna un nebijām gatavi to pamest mežā. Devāmies atpakaļ uz Siguldu, atstājām mašīnu pie viesnīcas Sigulda, kur to laipni atļāva, un  ar taksometru devāmies atkal līdz kapiem. Tur tad izkrāmējām savas mantas, salikām tās plecos, daži uzlocīja glaunās uzvalka bikses un devāmies mežā!

Meža taka jauka, tīra, tuvojas jau vēls vakars, lietus nedaudz čabina kokus.  Viss smaržo...un ir drusku baisīgi... 
Nonākam pie sena skatu laukuma, kur pāri aizai otrā pusē redzama teiksmainā Turaidas pils, pa kreisi kalni, no kuriem ceļas miglas vāli. Šķiet, ka parādīsies pūķis vai kāds cits teiksmains zvērs. 
 
20170703114727-61981.jpg
 
Satiekam arī kādu vietējo sievieti, kurai prasām par kempingu, kas lejā aizā. Viņa saka, ka par tādu pirmo reizi dzirdot un kas mēs esot - romantiķi vai ekstrēmisti! Es vicinu savas baltās rozes un saku, ka gribējām būt romantiķi, bet laikam tomēr būsim ekstrēmisti! Viņa saka, ka varot mūs izguldīt, ja tur lejā nekā nebūs, lai pierakstot viņas  telefona nr un nākot uz Ziedu un Maijpuķīšu, vai kādu tur ielas stūri. Es  vēl vairāk sajūtos kā kādā Ziedu pasakā un viss, šķiet, ir tikai sapnis. 
 
20170703114832-12663.jpg
 
Tad sākas mūsu kāpiens pa 380 pakāpieniem aizā. Tie ir slideni un margas ir tikai vienā pusē, jābūt uzmanīgiem un lielās somas traucē. Lejā vēl upīte grāvis, tiltiņš, norādes, priecīgi ieraugu gaišu  pļavu un metos tās virzienā. Taču tā ir tikai pļava ar  dažām teltīm un bariņu jauku cilvēku, kuri lauzītā krievu valodā, saka "Laipni lūgti!" un ka viņiem esot vēl viena lieka telts, ja nu kas.
Stāvam un mirkšķinām acis. Saprotam, ka esam palaiduši garām kādas norādes, dodamies atpakaļ.  Jā, izrādās pie otrās upītes ir norāde "Glempings", taču krēslā to ir diezgan neiespējami pamanīt. Vēl nedaudz jāpaiet pa dubļainu taku, pa ceļam pāris grāvju un vēl viena norāde, kas ved pretējā virzienā augšā kalnā. Es nodomāju "Vai tas ir kāds joks?!"
 
20170703114930-49143.jpg
 
 Un tad mēs stāvam lielas pļavas malā, kur migla  tikko kā nosēdusies garajā zālē. Paveras skats uz baltām, ar audumu apvilktām mājiņām uz pāļiem. Sajūta, ka mēs būtu ieradušies kādas senas cilts mājvietā. Pie virtuves mājiņas deg blāvas  gaismas laternas, uz katru mājiņu ved šaura, zālē izpļauta taciņa. Dodamies pa taciņu mūsu mājiņas virzienā. Neredzam nevienu cilvēku, tikai blāvās gaismas liecina, ka arī citos namiņos ir vai nu ekstrēmisti, vai neglābjami romantiķi. Uzkāpjam pa trepītēm, priekšā neliela terasīte. Atvelkam namiņa rāvējslēdzēju un ieraugām burvīgu koka namiņu ar koka gultu un mēbelēm ar skaistām lampām. Gulta saklāta, uz tās nolikts papardes zariņš. 

20170703115125-79980.jpg
 
 Mājiņa ir silta un mājīga, iekrītu gultā un domāju, par to,  kā te, pasaules malā, varētu pavadīt atlikušo mūžu...  Domāju, ka vajadzētu šajā piedzīvojumā atbraukt ar saviem bērniem. Vest viņus cauri šim teiksmainajam mežam vakara krēslā, kad viss ir tik noslēpumains, miglā tīts un netverams. 
20170703115212-53834.jpg
 
Autore: X ;)
2017. gada 30. jūnijs
 
Glempings "Klaukas"
 
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 3. jūlijs 2017 12:03

Būs jums ko atcerēties no 10 gadu jubilejas :D (Y) (F)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā