Ģimenes uzņēmuma radīts skaistumkopšanas salons Pārdaugavā vienkopus pulcē vadošos kosmētikas industrijas zīmolus un blogerus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. jūnijs 2017 17:18
747

7.jūnijā pēcpusdienā viens no konceptsaloniem Pārdaugā – ģimenes uzņēmuma radītais skaistumkopšanas salons “Love My Life” vienkopus pulcēja vadošos kosmētikas industrijas zīmolus, blogerus un klientus, lai palutinātu viesus ar vasarīgiem pārsteigumiem un jaunumiem. Pasākuma laikā  viesiem bija iespēja izmantot dažādas ekspresprocedūras, testus un aktivitātes zīmolu iepazīšanai, savukārt salons nodrošināja lieliskas cenas produktu iegādei. Skaistumkopšanas salona īpašniece Kristīne Lisovska par salona pasākuma vadītāju  bija izvēlējusies šarmanto TV seju Leldi Lietavieti, savukārt nesen Latvijā radītais saldējuma uzņēmums Biki cienāja viesus ar atspirdzinošajiem gelato un sorberta našķiem. Pasākuma noslēgumā viesi tika iepriecināti ar dāvanām no skaistumkopšanas salona “Love My Life”  un tā pārstāvētajiem kosmētikas zīmoliem.

 “Šis salons, gluži kā bērns, mūsu ģimenē ir izlolots un izaudzināts jau 16 gadus!” Sajūsmu un prieku neslēpa Kristīne Lisovska, salona “Love My Life” īpašniece. “Šo gadu laikā mūsu lepnums ir strauji augošā lojālo un jauno klientu bāze, izcilie meistari un partneri, kas pārstāv pasaulē vadošos skaistumkopšanas industrijas zīmolus. Pateicoties šo visu svarīgo elementu mijiedarbībai, mēs spējam apkalpot arvien vairāk klientus un nodrošināt augstas kvalitātes, ekoloģiski drošus produktus un procedūras, rūpējoties ne tikai par mūsu apmeklētāju skaistumu, bet arī veselību un labsajūtu!”

Kristīne izteica prieku vienkopus sastapt tik daudz skaistuma industrijas mediju un blogeru pārstāvju, kuri ieradušies novērtēt salona jaunās telpas. Salons Love My Life ir ģimenes radīts uzņēmums. 2001. gada oktobrī tas sākotnēji atvērās ar nosaukumu Rudais MAC, un darbu tajā uzsāka 6 darbinieki. Toreiz salona dibinātājiem viss likās vienkārši - māsa strādāja par administratori, vedējmāte par frizieri un salona īpašniece Kristīne pildīja  kosmetologa pienākumus. Vēlāk pievienojās arvien jauni meistari, un tā aizritēja 15  interesanti un darbīgi gadi. Ja sākotnēji dienā tika apkalpoti 8-10 klienti, tad šodien jau salons var lepoties ar 50 apmeklētājiem dienas laikā. Audzis arī kolektīvs - komandā nu jau ir 20 darbinieki, un arī darba vietu skaits ir pieaudzis  - 4 manikīra vietas un 6 friziera vietas, kā arī pieejams kosmetologa, masiera un pat bārddziņa pakalpojumi. Savukārt šī gada februārī salons tika pārpoziocionēts tā jaunajā nosaukumā “Love My Life”, un no maija pārcēlās arī jaunās, mūsdienīgi iekārtotās telpās, kas iekārtotas gan klientu labsajūtai, gan  meistaru ērtība.

“Ņemot vērā mūsdienu tendenci pārorientēt luksusa klases kosmētikas izplatīšanu lielpilsētu labākajos salonos, esam pagodināti strādāt ar pieredzējušiem ekspertiem savā jomā. Nespējam izcelt vienu zīmolu, jo katrs no tiem nodrošina visaugstāko rezultātu un kvalitāti savas nišas ietvaros. Decleor, Matrix , Davines, Comfort Zone, Decleor, Didier Lab, CND, Olaplex , St.Tropez – šie zīmoli palīdz mums rūpēties par klientu ādu, matiem, ķermeni, rokām un pēdām un nodrošināt vislabāko rezultātu, ko mūsu meistari var sniegt, lai apmeklētājs atgrieztos atkārtoti!” stāsta Kristīne.

            Salonu pārstāv SIA “LOVE MY LIFE”, kurā apvienojušies tā īpašnieki - ģimenes uzņēmuma pārstāvji, un salona telpas izvietotas Pārdaugavā pie Nacionālās bibliotēkas Pepsi centra ēkas pirmajā stāvā. Otrā stāvā pieejams boulings un interaktīvas atpūtas iespējas Zelta Boulinga un Skoša centra apmeklētājiem. 

Fotogrāfs: Toms Norde

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies