Ģimenes aicinātas vienoties krāšņam braucienam Ķekavas velomaratonā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. maijs 2015 13:49
1115

Š.g. 24.maijā, otro gadu pēc kārtas, tepat pie Rīgas norisināsies visu velo entuziastu svētki – Ķekavas velomaratons. Uz pasākumu īpaši tiek aicinātas ģimenes no visas Latvijas, kurām par godu ir izveidota 8 km garā Ģimenes distance un krāšņākie tās dalībnieki vairākās nominācijās tiks pie vērtīgām balvām no “PF Ķekava”.

 20150513134708-58284.jpg

Ķekavas velomaratons ir ne tikai augstas klases sporta pasākums, bet arī svētki ģimenēm un visu paaudžu riteņbraukšanas entuziastiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, paaugstināt Latvijas riteņbraucēju meistarības līmeni un veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū. Ģimenes distances brauciens, savukārt, īpaši simbolizē ģimeniskās vērtības, kuru pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks visiem kopā.

20150513134735-78439.jpg

Ķekavas velomaratonā aicināts pieteikties ikviens interesents – sertificētiem sportistiem aktuāla būs Sporta distance (125km), aizrtautīgi velobraucēji – gan draugu un kolēģu lokā, gan individuāli sevi pierādīt varēs plaši pārstāvētajā Tautas distancē (45km). Ģimenes distancei (8 km) kuplā skaitā pietiekties ir aicinātas ģimenes no visas Latvijas, bet vienmēr aizrautīgajai Bērnu distancei (0,5-1 km) vecāki var pieteikt savas atvases vecumā līdz 12 gadiem.

 20150513134809-17164.jpg

Ķekavas velomaratona ģimenes distances nominācijas:

  • Stilīgākais ritenis,
  • Raibākā ķivere,
  • Kuplākā ģimene,
  • Drošākais braucējs,
  • Retro stūrētājs,
  • Zaļākais dalībnieks,
  • Saderīgākais pāris.

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs bagātīgas un gardas balvas no velomaratona ģenerālsponsora “PF Ķekava”. Velomaratona laikā bērniem būs pieejamas aizraujošas radošās darbnīcas, ko vadīs privātās pirmskolas izglītības iestādes “Raibā Pupa” atraktīvais kolektīvs. “PF Ķekava” ļaus ikvienam interesentam apskatīt, kā dzīvo un attīstās vistas un calīši, un izklaidēs bērnus ar tematiskām spēlēm un stafetēm. Pašu mazāko priekam pasākumā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, bet vecāki tikmēr varēs baudīt “PF Ķekava” degustācijas.

Pasākumu organizē Alpha Baltic Sport ar AS „Putnu fabrika Ķekava”, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas atbalstu. Pasākuma organizatori un atbalstītāji ir sarūpējuši vērienīgu balvu fondu vairāk nekā 10 000 EUR vērtībā, un katrs simtais dalībnieks saņems balvu – 100 EUR.

Reģistrācija Ķekavas velomaratonam mājas lapā www.maratoni.lv turpināsies līdz 20.maijam.  Reģistrējoties iepriekš dalības maksa Ģimeņu distancei – 9 EUR, Sporta un Tautas distancēm – 13 EUR, bet dalība Bērnu distancē – bez maksas. 

Par AS “Putnu fabrika Ķekava”

AS “Putnu fabrika Ķekava” ir Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs ar teju 50 gadu pieredzi. Kā pilna ražošanas cikla uzņēmums “PF Ķekava” saražo vairāk nekā 65% no kopējā Latvijā ražotā putnu gaļas apjoma no pašu audzētiem cāļiem.

“PF Ķekava” šobrīd strādā 600 darbinieki. Uzņēmums ražo vairāk nekā 240 dažādus vietējas izcelsmes produktus.

Par “Alpha Baltic Sport”

Sporta pasākumu aģentūra SIA “Alpha Baltic Sport” ir mārketinga komunikāciju aģentūras SIA “Alpha Baltic” meitas uzņēmums. SIA “Alpha Baltic Sport” mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū un veicināt pēc iespējas lielāku iedzīvotāju iesaisti lielos tautas sporta pasākumos, kā arī sekmēt sacensību organizācijas attīstību Latvijā augstākajā līmenī. SIA “Alpha Baltic Sport” jau sesto gadu organizēto maratonu sērija ietver atsevišķus tautas un profesionālā sporta pasākumus: šosejas riteņbraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velobraukšanā jeb MTB, skriešanā un distanču slēpošanā. Sacensības pulcē gan lielu dalībnieku, gan skatītāju skaitu. Visi sporta pasākumi ir starptautiska mēroga, lielākā aktivitāte ir no Baltijas valstīm: Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Maratonu posmos piedalās visu paaudžu dalībnieki – sporta, tautas, kā arī bērnu distancēs.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies