Galerija Centrs orientēšanās spēlē mākslinieki rada tērpus kā mākslasdarbus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. maijs 2016 11:33
2087

Tirdzniecības centrā Galerija Centrs sabiedrībā pazīstamas personības ļāvās iepirkšanās priekam, radot tērpus kā mākslasdarbus. Iedvesmu un labākos piedāvājumus mākslas un modes pazinēji guva, lietojot viedtālruņu lietotni KOLOSĀLE.

Veidojot savu ārējo tēlu, mākslinieces Elita Patmalniece un Ieva Bondare, TV raidījuma Superbingo vadītājs Armands Simsons, modes mākslinieks Dāvids, diriģents Ints Teterovskis un iluzioniste Dace Pecolli aicina ikvienu būt radošam, ļauties krāsu izaicinājumam un būt drosmīgam savās izvēlē. 

Pasākuma dalībnieki pārī radīja tērpu komplektu kā vienotu mākslasdarbu. Elita Patmalniece un Ints Teterovskis kopīgi izveidoja darbu ar nosaukumu Oranžā meitene, Dāvida un Daces Pecolli sadarbības rezultātā tapa inscenējums – Ēdenē brīvdienas, savukārt Ieva Bondare un Armands Simsons paši pārtapa mākslas objektos ar devīzi Piemēram.

Par labāko palīgu māksliniekiem kalpoja viedtālruņi, iBeacon tehnoloģija un Galactico lietotne KOLOSĀLE. Radošā procesa beigās lietotne novērtēta kā ērts navigācijas un izklaides instruments, kas izklaidējoši ļauj uzzināt aktuālākos veikalu īpašos piedāvājumus un saņemt atlaides.

Galerija Centrs kopš 1938. gada ir modes, inovāciju un ērtas iepirkšanās eksperts, lietotne KOLOSĀLE piedāvā jaunākās tehnoloģijas izmanot arī iepērkoties, un aicina uzzināt par daudzveidīgajiem Galactico tirdzniecības centru piedāvājumiem, sniedz apmeklētājiem informāciju un pakalpojumus jaunā, aizraujošā kvalitātē. Man ir patiess prieks, ka aizvien vairāk klientu ļaujas iepirkšanās priekam caur spēli, kurā visi ir uzvarētāji.” saka t/c Galerija Centrs vadītāja Zita Siliņa.

Viedtālruņu lietotne KOLOSĀLE ikvienam interesentam piedāvā iepirkšanās pieredzi ar spēles elementiem. Iepirkšanās kā orientēšanās spēle, kurā katrs atrastais punkts atklāj aizvien vilinošākus piedāvājumus pieejams tikai Galactico tirdzniecības centros. Orientēšanās spēles, izmantojot aplikāciju, notiks starpsezonas izpārdošanas laikā. 11. maijā interesenti tiek gaidīti t/c Origo, 12. maijā – t/c Dole, 13. maijā – t/c Galerija Centrs, 14. maijā – t/p Alfa, 15. maijā – t/c Mols.

Latvijā piecos Galactico tirdzniecības centros Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole, pasaulē atzītā un inovatīvā iBeacon tehnoloģija, ikvienam interesentam ir pieejama kopš pagājušā gada. Galactico lietotne KOLOSĀLE ir pieejama Android un iOS viedierīcēm, kur lejuplādējot lietotni un ieslēdzot Bluetooth, tā lietotājiem tirdzniecības centros dod norādes, kā atrast orientēšanās spēles punktus. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies