FOTO: Atklāts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. augusts 2014 01:22
3682

11. augustā, Dzintaru koncertzālē tika atklāts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”. Pirmais vakars tika veltīts Baltijas jūrai, kas sadarbībā ar Rīga 2014, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Jūrmalas pilsētas domi kļuva par grandiozu multimediju projektu – “Rekviēms – lūgšana par Baltijas jūru.”

Visas nedēļas garumā Ineses Galantes cienītājiem un labas mūzikas pazinējiem ik dienu būs iespēja baudīt kādu no Inese Galantes fonda sarūpētajiem koncertiem.

Šodien, 12. augustā – festivāla eksotiskais vakars, ko krāšņos viena no spilgtākajām Āfrikas rietumu krasta mūsdienu mūzikas vēstniecēm pasaulē – Grammy balvas laureāte Dobē Njaorē. Pirmo reizi Baltijā noslēpumaini eksotiskā dīva sniegs krāšņu dziedājumu septiņos Āfrikas dialektos, nepieradinātus ritmus un oriģinālu skatuves horeogrāfiju.


13. augusta koncerts festivālam piešķils kaisles uguni - Dzintaru koncertzāles skatuves grīdu rībinās ievērojamākā Madrides flamenko apvienība Daminaro.


Ceturtdien, 14. augustā, Duetu vakarā ar Inesi Galanti uzstāsies pati festivāla dvēsele Inese Galante kopā ar Latvijas opermūzikas zvaigznēm ar pasaules vārdu – Eiropas operteātru zvaigzni Aleksandru Antoņenko, vienu no spožākajiem Riharda Vāgnera operu basbaritoniem Egilu Siliņu un neordinārās balss īpašnieku, kontrtenoru Sergeju Jēgeru.


15. augustā, festivāla jaunākais pārsteigums un īsta piektdienas vakara balle trakulīgi ekspresīvos ritmos – festivāla apmeklētājus Balkānu mūzikas izteiksmēs iekustinās Latvijā iemīļotais Gorans Bregovičs ar savu kāzu un bēru orķestri.


16. augustā gaidāms vēl nebijis projekts, kura laikā tradicionālais operas skanējums tiks apvienots ar džezu un blūzu: Džeza, blūza un operas vakarā. Pirmo reizi Latvijā – lieliskākie džeza mūziķi no Krievijas – džeza karalis, pianists Daniels Krēmers, Latin Grammy balvas nominants, ģitārspēlē nepārspējamais Romāns Mirošņičenko un dīva ar medaino balsi – Armīne Sarkisjana. Kā punkts uz „i” šajā vakarā būs Ineses Galantes uzstāšanās ar ievērojamajām džeza mūzikas zvaigznēm.


Savukārt nedēļas noslēgumā gaidāma festivāla kulminācija - par tradīciju kļuvušais GALA Galante koncerts, kas skatītājus un klausītājus pārsteigs ar labāko skaņdarbu izlasi. Koncerta divās apjomīgās daļās muzicēs mākslinieki no Amerikas, Krievijas, Holandes, Austrijas un citām valstīm, īpašu vietu ierādot Latvijas jaunajiem talantiem – Ineses Galantes talantu konkursa laureātiem. GALA koncerts, ieturēts festivāla labākajās tradīcijās, solās būt aizraujoša un līksma festivāla Summertime – aicina Inese Galante izskaņa Jūrmalā, ko garantē izcili mākslinieki un festivāla patronese – neaizstājamā Inese Galante.


Biļetes uz visiem festivāla Summertime – aicina Inese Galante koncertiem iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā un vietnē www.bilesuparadize.lv.  

Detalizēta informācija par festivālu pieejama www.festivalsummertime.com un www.inesegalante.com

 
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam