Filrts.lv horoskops. Kas kā, kad un kādu mīlestību meklē?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. februāris 2016 15:42
2109

Pirms svētā Valentīna dienas visi vientuļie cilvēki saskaras ar spiedienu saistībā ar to, ka viņiem obligāti ir jāatrod savu otro pusīti, lai šajā mīlestības dienā nenāktos bēdāt. Iepzīšanās portāls dalās ar zināšanām, kā satiekas un meklē savu otro pusīti cilvēki ar dažādām horoskopa zīmēm.  

“Dzīves laikā mēs satiekam neskaitāmi daudz cilvēku un mēs vienkārši fiziski nevaram ar katru iepazīties un pārbaudīt viņu uzticamību. Horoskops palīdz cilvēkus sadalīt un izvēlēties tos, kuri mums ir piemēroti un ar kuriem mums nav pa ceļam. Laikam jums nevajadzētu veltīt horoskopiem visu savu dzīvi, tāpēc, ka tie nevar paredzēt visus iespējamos apstākļus, tomēr no viņu palīdzības nevajadzētu atteikties”, - stāsta iepazīšanās portāla flirts.lv direktors Andris Ungurs.

Auns (21. marts- 19. aprīlis)
Komunikācijas stils: impulsīvs

Auni mīl jaunas pazīšanās, nevar nosēdēt ilgu laiku vienā vietā, citiem vārdiem sakot, viņu dzīslās plūst karstas asinis. Šīs zīmes īpašnieces ir drosmīgas un nepieturās pie novecojušiem stereotipiem, kā, piemēram, kā viņām ir jāuzvedas pirmajā randiņā vai arī pēc kura randiņa viņām ir jāpārguļ ar partneri. Auni romantiskajās attiecībās, kā arī citās dzīves sfērās ir stipri līderi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji mīl spontānas rīcības. Viņi nemāk atrast kopīgu valodu ar aizdomīgiem un emocionāliem cilvēkiem. Apkārtējos cilvēkus auns pārsteidz ar savu enerģiju, atklātību un entuziasmu. Cilvēki, kuriem piemīt šīs rakstura iezīmes reti kad paliek bez otrās pusītes.

Vērsis (20. aprīlis- 20. maijs)
Komunikācijas stils: maigs

Rakstura iezīmes, kas piemīt dotajai zodiaka zīmei- patīkama saskarsme, izteikta gaume un pastāvība. Neskatoties uz to, ka šīs zodiaka zīme tic mīlestībai no pirmā acu skatiena, nopietnās attiecībās viņi ir ļoti nosvērti, savaldīgi un dod priekšroku nesteigties. Lai uzzinātu cilvēku, Vērši cenšas ar viņu pavadīt pēc iespējas vairāk laika. Vērši ir mīloši un mīļa citiem personība.

Dvīņi (21. maijs- 20. jūnijs)
Komunikācijas stils: flirtējošs 

Dotajā zodiaka zīmē dzimušās personas ir ļoti komunikatīvas un patiesas, tāpēc viņiem uzsākt jaunas pazīšanās vai atrast savu otro pusīti nesagādā nekādas grūtības. Dvīņi, kā arī dažas citas zodiaka zīmes, nesteidzas uzsākt nopietnas attiecības. Viņiem ir pilnīgi pietiekami ar vienkāršu draudzību, kas pakāpēniski pāraugtu par daudz nopietnākām attiecībām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji dod priekšroku pavadīt laiku ar draugiem bārā, nekā kinoteātrī vai muzejā. 

Vēzis (21. jūnijs- 22. jūlijs)
Komunikācijas stils: gādīgs

Seksualitāte un smalkums- vēžu stiprā puse. Garas un patiesas sarunas pēc vakariņām, kuras visdrīzāk viņi paši ir sagatavojuši, ir Vēžu pati mīļākā randiņa daļa. Viņi ir gatavi izdarīt visu, lai tikai nezaudētu savu mīļoto cilvēku, tāpēc nekad nespēlējieties ar šīs zodiaka zīmes jūtām. Ja jūs viņus aizvainosiet vai apvainosiet, atgūt Vēža uzticību būs praktiski neiespējami. 

Lauva (23. jūlijs-22. augusts)
Komunikācijas stils: kaislīgi

Šī zodiaka zīme no citām atšķiras ar savu kaisli. Tā viņiem palīdz attiecīgi ātri un viegli veidot jaunas pazīšanās. Ne priekš viena nav noslēpums, ka darbā Lauvas mīl, ka tiem pakļaujas un pastāvīgi tos liela, bet romantiskajās attiecībās Lauvas cer uz vienlīdzību un nevēlas, lai visa uzmanība tiktu pievērsta viņiem. Lojalitāte un uzticība- tās ir tās rakstura īpašības par kurām Lauvas tiek vērtētas.

Jaunava (23. augusts- 22. septembris)
Komunikācijas stils: domājošs

Jaunavas slavējas ar savu perfekcionismu. Ja jūs esat nolēmuši iedot kādu uzdevumu šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, jūs varat sagaidīt labāku rezultātu, nekā bijāt to gaidījuši. Šī rakstura iezīme, ne vienmēr ir pozitīva. Uzstādītie augstie standarti bieži vien traucē Jaunavām atrast savu otro pusīti, bet ja jums patīk sports un veselīgs dzīves veids, tad jums ir lieliska iespēja iekarot Jaunavas sirdi.

Svari (23. septembris-22. oktobris)
Komunikācijas stils: mīļš 

Svari visticamāk ir viena no romantiskākajām horoskopa zīmēm. Mīlestība priekš šīs zodiaka zīmes ir vislielākā vērtība, tāpēc viņi jūtas laimīgi, kad tiem ir otrā pusīte. Ar Svariem ir jāapietas ļoti uzmanīgi, par cik, pazaudējot viņu uzticību, atjaunot to būs ļoti sarežģīti. Sadraudzēties ar šī zodiaka zīmes pārstāvjiem ir diezgan vienkārši- šī zodiaka zīmes pārstāvji ir vienkārši un neuzstāda augstas prasības pret citiem cilvēkiem. Ja jūs atrodaties pārdomās, kāda vide visvairāk atbilstu pirmajam randiņam ar Svariem, tad viennozīmīgi tam ir jābūt šo zodiaka zīmju mīļākās grupas koncertam.  

Skorpions (23. oktobris- 21. novembris)
Komunikācijas stils: valdzinātājs 

Skorpioni- ļoti aktīvi cilvēki. Viņi ir spējīgi piespiest runāt pat viskautrīgāko cilvēku. Mīl, ka pirmais randiņš notiek stingri pēc plāna. Skorpioni mīl un ir sajūsmā no kaislīga seksa. Skorpiona otrajai pusītei jābūt ļoti “lokanai” personībai, lai varēu adaptēties pie biežajām Skorpiona garastāvokļa maiņām. 

Strēlnieks (22. novembris-21. decembris)
Komunikācijas stils: drosmīgs

Strēlnieki- paši lielākie optimisti. Viņus patstāvīgi aplenc mīloši draugi un ģimenes locekļi. Strēlnieki ir viena no uzticīgākajām horoskopa zīmēm. Neskatoties uz to, viņus ļoti vilina neparedzamība un jauni iespaidi, tāpēc labi padomājiet, kādam ir jābūt pirmajam randiņam ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem- tam ir jābūt ekskluzīvam, pilnam jaunu iespaidu un, protams, ne garlaicīgam.

Mežāzis (22. decembris-19. janvāris)
Komunikācijas stils: apņēmīgs

Iespējams, pati sarežģītākā personība ir Mežāžis. Attiecības priekš viņiem ir ļoti atbildīgs un nopietns solis viņu dzīvē. Ja jūs no pirmā acu skatiena neesat iepatikušies Mežāzim, tad mēģināt viņiem izpatikt vai iepatikties ir veltīga laika tērēšana.  Šīs zodiaka zīmes pārstāvji pieturās pie sava viedokļa un pārliecības. Starp citu, Mežāži ļauj saprast, ko viņi par jums domā.

Ūdensvīrs (20. javāris-18. februāris)
Komunikācijas stils: neparasts 

Ūdensvīrs- inovatīva un neatkarīga personība. Pirmā randiņa laikā iesakāms uzvesties uzmanīgi, tāpēc ka ūdensvīri nesteidzas veidot ilgstošas attiecības, tomēr tas nenozīmē, ka no šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāizvairās. Tie var būt ļoti gādīgi, uzticīgi un romatiski partneri, bet pagaidām attiecības nebūs nopietnas, jums nāksies laiku uzgaidīt. Ūdensvīri cenšas labāk iepazīt cilvēku. Nebrīnieties, ja dažreiz viņu rīcība var likties neparasta.

Zivis (19. februāris-20. marts)
Komunikācijas stils: radošs

Zivīm piemīt liela sirds, tāpēc nav brīnums, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti mīloši un  gādīgi cilvēki. Jūs redzējāt visu un liekas, ka vairs nekas jūs neizbrīnīs? Jūs kļūdaties, tāpēc, ka Zivis slēpj daudzus pārsteigumus. To iztēle ir bez robežām . Atrast otro pusīti Zivīm nav sarežģīti. 

Foto: www.seeyourhoroscope.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā