Filmu maratons

Linduchy
Linduchy 6. septembris 2020 10:52
591

Viena nedēļas nogale - trīs noskatītas filmas. Un jāsaka atklāti, ka tas ir vairāk nekā visas vasaras laikā. Bet kam gan ir laiks vasarā skatīties  filmas, vai ne? 

“Radioaktivitāte”

“Radioaktivitāte” ir 2019. gada biogrāfiska drāma par Mariju Kirī, prezentēta Toronto Starptautiskajā filmu festivālā. 

Marija Kirī (dzim. Skladovska) bija poļu izcelsmes Francijas zinātniece, kura pētīja radioaktivitāti un atklāja divus ķīmisos elementus - rādiju un poloniju, kas būtiski un neatgriezeniski ir ietekmējuši mūsu pasauli. Jā, bieži vien zinātniskie atklājumi ir balstīti labos nodomos, taču ne vienmēr tie tiek izmantoti cilvēces labā.

Filma stāsta par Marijas iepazīšanos ar savu vīru Pjēru Kirī, viņu kopīgo darbu, sasniegumiem, Nobela prēmiju saņemšanu, traģisko vīra zaudēšanu, sabiedrības nosodījumu un iekšējo cīņu. 

1903. gadā Marija Kirī kopā ar savu vīru Pjēru Kirī saņēma Nobela prēmiju fizikā par radioaktivitātes pētīšanu. Savukārt 1911. gadā viņa saņēma Nobela prēmiju ķīmijā par ķīmisisko elementu rādija un polonija atklāšanu. 

Šī biogrāfiskā drāma nav sauss zinātnisks atreferējums par izcilās zinātnieces dzīvi un sasniegumiem. Tā ir aizkustinoša un emocijām piesātināta. 

Filma spēcīgi atspoguļo tā laika sieviešu ierobežotās tiesības, cīņu vīriešu pārvaldītajā pasaulē, kurā sievietei ir sevi jāpierāda desmitkārtīgi. Filmas laikā ir iepīti atsevišķi momenti, kuri demonstrē Marijas Kirī atklājumu ietekmi uz mūsdienu pasauli - brahiterapija, Hirosimas un Nagasaki bombardēšana, Manhetenas projekts un Černobiļas katastrofa.

“Radioaktivitāte” patiks tiem skatītājiem, kuri ir iecienījuši nopietnākas filmas ar māksliniecisku piesitienu. Lieliska filma. Iesaku!

 

“Tesla”

2020. gada biogrāfiska drāma par izcilo, bet noslēpumainības auras apvīto zinātnieku un izgudrotāju Nikolu Teslu. 

Jāsaka godīgi, ka īpaši gaidīju, kad šī filma būs pieejama skatītājiem, jo Nikola Tesla mani fascinē kā personība, tomēr filma man sagādāja vilšanos. 

Nikola Tesla bija serbu izcelsmes izgudrotājs, fiziķis, mašīnbūves un elektrotehnikas inženieris, kas 1884. gadā pārcēlās uz Ņujorku un sāka strādāt Tomasa Edisona uzņēmumā. 

Filma stāsta par Nikolas Teslas izgudrojumiem, konkurenci ar Tomasu Edisonu un arī nedaudz par izgudrotāja saikni ar sievietēm. 

Neskatoties uz to, ka mani patiesi interesē šis ģeniālais cilvēks un viņa atklājumi, filma bija nebaudāma. Tai trūkst emociju devas, pārāk sausa un sasteigta, paliek tāda pēcgarša, ka kaut kas līdz galam nav pateikts. Gaidīju no filmas vairāk, taču tā man nesniedza gaidīto baudījumu.

 

“Tenet”

Kristofera Nolana 2020. gada asa sižeta filma par pasaules un cilvēces glābšanu. Galvenajās lomās Džons Deivids Vašingtons, Roberts Patinsons un Elizabete Debicki.

Sākumā uz šo filmu skatījos ar skepsi, tieši Roberta Patinsona dēļ. Mani neuzrunā šis aktieris (iespējams, man viņu grūti uztvert kā pilnvērtīgu aktieri Krēslas sāgu dēļ). Tomēr gala rezultātā šī 2,5 stundas garā filma aizrāva.

Tenet ir slepena organizācija, kura cīnās par cilvēces glābšanu no teroristu ļaunajiem nodomiem, kuru rīcībā ir laika plūsmas kontrolēšana. Nākotnes pasaulē zinātniece ir atklājusi pasaules invertēšanas algoritmu, taču, apzinoties tā ietekmi, viņa nolemj sadalīt algoritmu deviņos elementos un noslēpt pagātnē. 

Nākotnē cilvēce cīnās par izdzīvošanu, klimata pārmaiņas, apkārtējā vide ir tiek piesārņota, upes ir izžuvušas. Teroristu organizācija nolemj iznīcināt pagātnes cilvēci, lai glābtu nākotni, neņemot vērā “vectētiņa nogalināšanas paradaksu” - ja tu nogalini vectētiņu, arī tevis nebūs šajā pasaulē.

Rūpīgi izplānotas operācijas, pakaļdzīšanās, aizraujošs sižets, kurā noslēpuma nots tiek paturēta līdz pat filmas nobeigumam. Interesanta filma brīvdienām. Iesaku!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Claudia.Klein 27. novembris 2020 23:09

Sveiki, svētku laiks atkal ir klāt. Tiem, kas guva labumu no mūsu pakalpojumiem, vajadzētu iznākt un liecināt par mums. Tiem, kuriem nepieciešams aizdevums, tagad jāsazinās ar manu firmu.

Mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums ir nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices@gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767

Claudia.Klein 27. novembris 2020 23:08

Sveiki, svētku laiks atkal ir klāt. Tiem, kas guva labumu no mūsu pakalpojumiem, vajadzētu iznākt un liecināt par mums. Tiem, kuriem nepieciešams aizdevums, tagad jāsazinās ar manu firmu.

Mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums ir nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices@gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus.

* Jūs varat aizņemties līdz EUR 15 000 000 eiro.
* Jūs varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem atmaksai.
* Jūs varat izvēlēties starp nedēļas, mēneša un gada atmaksas plānu.
* Elastīgi aizdevuma noteikumi.
* Jūs varat pieteikties pie mums jebkur, sev ērtā vietā un laikā.

Ja jūs interesē, sazinieties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: | spotlightglobalservices@gmail.com | Vai WhatsApp: +4915758108767

Jums ir 100% garantija, ka aizdevumu saņemsiet šī aizdevuma darījuma beigās.

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Ute.Schmid 8. oktobris 2020 23:36

Sveikas dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir pilnībā aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.