Filmu maratons

Linduchy
Linduchy 27. jūnijs 2015 00:04
1344

Līgo brīvdienas pavadītas filmu maratona zīmē. Tik sen nebiju skatījusies vairākas filmas pēc kārtas, bet beidzot man bija garas, garas brīvdienas, kad varēju atpūsties pēc pilnas programmas.

20150626230239-37627.jpg

While You’re Young

Režisors: Noah Baumach

Lomās: Ben Stiller, Naoimi Watts, Adam Driver utt.

Filma par dzīvi, ar nelielu humora porciju. Stāsta centrā ir precēts pāris vecumā virs 40. Viņi strādā, ir iekārtojuši savu dzīvi, apciemo savus draugus, kam ir bērni. Viss it kā ir lieliski, bet tomēr kaut kā trūkst. Bērnu nav, mājdzīvnieku nav, bet šķietamo brīvību pāris neizmanto – pat atvaļinājuma plānošanai ir 100 un 1 atruna, dzīvē trūkst pikantuma un spontānu lēmumu.

Draugi ar bērniem koncentrējas tikai bērnu lietām, visa pasaule griežas ap tiem vien, nav citu sarunu tematu un pasākumu – viss ir pakārtots bērniem. Šis pāris sāk justies atsvešināti, neiederīgi draugu lokā... un liktenis (vai aprēķins) saved viņus kopā ar precētu 25-gadnieku pāri.

Jauni iespaidi, jaunas iepazīšanās, jauni pasākumi – it viss jauniešu dzīvē ir savādāks, vieglāks un vienkāršāks.

Filma nav nekāds šedevrs, bet skatāma – diezgan viegla, brīžiem liek pasmaidīt, bet brīžiem aizdomāties – vai tiešām tā ir? Sāc domāt, tīt filmiņu prātā un saproti, ka tā arī ir – filmā parādītas no malas cilvēku savstarpējās attiecības mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

20150626230305-54576.jpg

Cinderella

Režisors: Kenneth Branagh

Lomās: Lily james, Cate Blanchett, Richards Madden utt.

Ak, nu šo filmu es tiešām ļoti, ļoti gaidīju – zinu, zinu, esmu romantiskā dvēsele :D

Klasiskais Pelnrušķītes stāsts, nekas īpaši nav mainīts. Bet toties aktierspēle, dekorācijas un tērpi – awwww, modes dāmas, skatoties šo filmu, izkusīs.

Ļoti skaista un iedvesmojoša pasaka :)

20150626230320-35339.jpg

House of Versace

Nu ja reiz sākām skatīties satriecošu tērpu un dekorāciju filmu, tad vien jāturpina ar modi.

Režisors: Sara Sugarman

Lomās: Gina Gershon, Enrico Colantoni, Colm Feore utt.

Filma stāsta par Versace modes nama triumfu un grūtībām pēc 1997. gada, kad tika noslepkavots zīmola dizaineris Gianni Versace. Viņa māsai Donatellai Versace, kas līdz šim pildīja zīmola stilista un „sejas“ pienākumus, nācās uzņemties visu tērpu radīšanas procesu. Realitātē tas viss nebija nemaz tik viegli. Ģimeni skāra milzīgas grūtības – gan finansiālā ziņā, gan Donatellas atkarības.

Filma it kā interesanta, bet aktierspēle manil īdz galam nepārliecināja. Arī pats stāsts bija kaut kā haotiski samontēts...iespējams, kap ārāk daudz jēdzīgu kadru tika izgriezti, kā rezultātā filma likās pavirša – gribējās vairāk.

20150626230338-90089.jpg

Pressure

Režisors: Ron Scalpello

Lomās: Danny Huston, Matthew Goode, Joe Cole utt.

Starptautiskas kompānijas darbinieki nelielā kapsulā dodas okeāna dzīlēs, lai salabotu naftas vadu. Uznāk vētra un kuģis, pie kura bija piestiprināta nirēju kapsula, nogrimst. Strādnieki okeāna dzelmē paliek vieni, ar bailēm par savu dzīvību.

Filma taisīta vidusmēra skatītājam ar ļoooti seklām zināšanām. Vairāki momenti filmā bija absolūti nereāli.

Protams, beigas labas...salīdzinoši labas. Bet man šādām katastrofu filmām nepatīk labas beigas. Nezinu, bet mani vairāk uzrunā filmas, kur beigās visi aiziet bojā. Stāsti ar laimīgām beigām, kur viens brīnumainā kārtā izglābjas...nu nē, ticamības moments nulle. Vispār tā filma nepārliecināja, nav vērts tērēt savu laiku, ja kāda no jums apsver domu skatīties šo „šedevru“.

20150626230402-18845.jpg

La French

Režisors: Cédric Jimenez

Lomās: Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Céline Sallette

Filma balstīta uz patiesiem notikumiem. Franču policista cīņa ar iespaidīgu narkotiku grupējumu.

Interesants stāsts, viss forši, bet filma gara … ja nemaldos, tad 2.5h. Man likās par garu, pārāk izstiepta. Iespējams, ka vainīgs arī vēlais vakars, kad skatījos šo filmu. Drošības labad laikam vajadzētu noskatīties vēlreiz.

Lai nu kā, bet filma nav slikta, ja vien interesē policistu cīņa ar narkodarboņiem.

Iesaki kādu labu filmu, ko esi noskatījusies pēdējā laikā :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 27. jūnijs 2015 15:12

Šodien plānā skatīties while we re young, ceru ka mums patiks ar vīru. Pasaciņa par Pelnrušķiti bija žilbinoša skaista.. tā zilā kleita.. magic ļoti baudāma pasaciņa.

Emmy 27. jūnijs 2015 14:51 Catwoman

Hmm, tiesām... Dīvaini :D:^)

Linduchy 27. jūnijs 2015 12:53 Emmy

Neesi piefiksējusi, ka tevi pēdējā laikā uz dažādiem Adamiem velk? :D

Emmy 27. jūnijs 2015 12:44

Neesmu liela filmu fane... Bet pedējās trijās filmās, ko esmu skatījusies, sakritība vai ne, spelējis Adams Sandlers
1. 50 First Dates
2.I Now Pronounce You Chuck & Larry
3. Funny People