Filma “Trakā Ziemassvētku ballīte birojā”

Linduchy
Linduchy 5. janvāris 2017 00:31
2183

Dženifera Anistone ļaunā “Grinča” jeb uzņēmuma vadītājas lomā ir izcila – eleganta, nīgra, Ziemassvētkus un ballītes nicinoša. Viņa domā tikai par peļņu un optimizāciju. Lai sasniegtu sev vēlamos finanšu rādītājus, viņa ir gatava nooptimizēt visu pēc kārtas – gan darbavietas, gan Ziemassvētku bonusus, kurus darbinieki gaida ar lielu nepacietību. Viņai pretī stājas brālis, kuram gan patīk izklaidēties, taču viņš neaizmirst arī par darbinieku labsajūtu, tāpēc ir gatavs darīt visu un atdot pēdējo, lai tikai nelaupītu saviem darbiniekiem svētku sajūtu.

Kā sarīkot episkāko Ziemassvētku ballīti birojā 5 stundu laikā, lai noslēgtu iespaidīgu darījumu un glābtu uzņēmumu? Tajā noteikti jābūt alkohola jūrai un piedauzīgām ledus skulptūrām, sniega pūšamajam aparātam ar kokaīna pildījumu, puskailām sniegbaltītēm,  īstiem ziemeļbriežiem un, protams, Santa Klausam ar skaidru naudu darbinieku Ziemassvētku bonusiem.

Izvirtīga komēdija, taču diezgan smieklīga. Ja vēlies pasmieties par amerikāņu perverso izpratni par Ziemassvētku ballīti birojā, šis būs piemērots skatāmgabals.

Un filma ir lielisks paraugdemonstrējums tam, ar ko var beigties ārpus kontroles izgājušas ballītes, pārmērīga alkohola un narkotisko vielu lietošana.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 6. janvāris 2017 19:29

es gaidīju labus jokus no šīs filmas, biju vīlusies, stulbi un jēli

Ciao 5. janvāris 2017 18:53

gribu gribu redzēt :D