Filma “La La Land: Kalifornijas sapņi” , tās galveno lomu atveidotāji un režisors triumfēs “Zelta globuss” apbalvošanas ceremonijā

MagoneLauma
MagoneLauma 5. janvāris 2017 11:07
961

Šo svētdien, 8. janvārī norisināsies prestižās kino balvas “Zelta globuss” apbalvošanas ceremonija, ko ar nepacietību gaida kino pasaules entuziasti. Arī Triobet bukmeikeri seko līdzi kino pasaules jaunumiem un uzskata, ka kategorijas “Labākais mūzikls vai komēdija” absolūta dominante būs filma “La La Land: Kalifornijas sapņi”. Pie “Zelta globusa” trofejām tiks arī iepriekš minētā mūzikla aktieri  Raiens Goslings un Emma Stouna, kā arī režisors Damians Čazelle.

Triobet bukmeikeri uzskata, ka 50% iespējamība iegūt apbalvojumu kategorijā “Labākā drāma” ir filmai “Mančestra pie jūras”, gandrīz līdzvērtīga iespēja uz balvas saņemšanu, tas ir 45%, ir filmai “Mēness gaisma”. Pēc bukmeiekru domām niecīgas izredzes šajā kategorijā nominētajām filmām “Kauja par Heksoridžu”, “Lauva” un “Par katru cenu”. Savukārt kategorijā “Labākais mūzikls vai komēdija” 98% iespēja iegūt zelta globusu ir mūziklam “La La Land: Kalifornijas sapņi”. Bukmeikeri norāda, ka šīs kategorijas nominētajām filmām “20.gs. sieviete”, “Deadpools”, “Florense Fostere Dženkinsa” un “Dziedošā iela” iespējamība tikt pie “Zelta globuss” balvas ir visai niecīgas.

Kategorijā “Labākā drāmas aktrise” laurus plūks Natālija Portmane ar tēlojumu filmā “Džekija”, bukmeikeri uz Portmanes uzvaru liek 83% cerības. Par 2017. gada “Zelta globuss” labāko drāmas aktieri tiks atzīts filmas “Mančestra pie jūras” aktieris Keisijs Afleks, šādam iznākumam Triobet bukmeikeri piešķir 74% iespējamību.

Kategorijā “Labākā mūzikla vai komēdijas aktrise” līdera pozīcijā izvirzās filmas “La La Land: Kalifornijas sapņi” aktrise Emma Stouna, viņai ir 83% iespējamība saņemt “Zelta globuss” apbalvojumu. Kā labākais aktieris šajā kategorijā tiek izvirzīts Raiens Goslings, līdzīgi kā viņa ekrāna partnerei filmā “La La Land: Kalifornijas sapņi”, arī Goslingam ir piedēvēta augsta iespēja tikt pie prestižā kino pasaules apbalvojuma, bukmeikeri uzskata, ka viņam pastāv 93% iespējamība.

Neaizmirsīsim par filmu veidotājiem – režisoriem. Par labākā režisora 2017. gada “Zelta globuss” balvas saņēmēju bukmeikeri pārliecinoši izvirza “La La Land: Kalifornijas sapņi” režisoru Damians Čazelle, viņam piešķirot 80% iespēju svētdien saņemt titulu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies