Filma: Jauna un brīnišķīga

pece
pece 30. decembris 2013 11:30
2856

 Īsts franču kino! Mazliet pasmiešanās par "standarta ģimenīti", ikdienu, sadzīvi, attiecībām, mazliet erotikas un seksa.

Filmas Jauna un brīnišķīga (Jeune et jolie)  septiņpadsmitgadīgā Sorbonnas studente, virs vidusmēra pārtikušas  ģimenes atvase ir pašpārliecināta, jauna un skaista. Viņa pati to lieliski apzinās. Zaudējusi nevainību ģimenes atvaļinājumā pie jūras, Izabella jaunatklāto seksuālo pieredzi steidzas izmantot Parīzē, internetā iepazīstoties ar vecākiem kungiem un sniedzot tiem dārgus intīmpakalpojumus. Viņai pat šī nodarbe patīk un tajā neko sliktu nesaskata.

Tas viss nāk gaismā, kad viens no viņas klientiem, seksa laikā nomirst un visā iesaistās policija.

Ja no filmas izmestu visas seksa ainas, tad sanāktu gluži laba, pamācoša komēdija par mūsdienu attiecībām ģimenē, gan pusaudžiem, viņu skatu uz dzīvi, rīcības cēloņiem un sekām, kuras neizpaliek.

Šo filmu šobrīd var noskatīties Speldid palace kinoteātrī!

Vai esat šo filmu redzējušas?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 30. decembris 2013 15:45 Linduchy

Es savukārt kā reiz uztvēru tā, ka nekas nepaliek nepamanīts un nesodīts... 8-|

Linduchy 30. decembris 2013 12:08

Filmu noskatījos...un manī tā atstāja drausmīgas vieglprātības iespaidu.
Sekss bez izsargāšanās utt. :S
Pēc filmas radās iespaids, ka iedrošina jaunas meitenes nodarboties ar prostitūciju, jo tas ir super - nekādu saistību, salīdzinoši normāla peļņa un nekādu seku :S
Filma ir laba pieaugušam un nobriedušam cilvēkam, bet nedomāju, ka piemērota pusaudžiem :S