Festivālu vasaru ieskandina jauniešu ballīte ar krāsu sprādzienu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. jūnijs 2016 09:47
1951

Ieskandinot vasaras festivālu sezonu, piektdienas vakarā pie tirdzniecības centra Spice norisinājās bezmaksas pasākums jauniešiem Spice Street Style Party ar Holi, kurā tika demostrēta aktuālā vasaras ielu mode, Hip Hop dejas un izmēģināti mūsdienīgi dēļu sporta veidi. Vakara kulminācija bija populārās jauniešu grupas Carnival Youth uzstāšanās, ko pavadīja HOLI festivāla krāsu metieni virs publikas.

Street Style modes šovā klātesošie vēroja aktuālo ielu, festivālu un pludmales atpūtas modi no Debenhams Latvia, New Yorker un citiem Spices veikaliem. Modeļu vidū bija vienmēr pozitīvais TV pāris Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete, populārais šovmenis Mārtiņš Kapzems, Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane un t/c Spice direktore Iveta Lāce.

Šīs sezonas viena no lielākajām aktualitātēm ir auduma bomber virsjakas. Tās var būt ar izšūtām aplikācijām, kā arī vienkāršākas, ko iespējams kombinēt ar plēsties džinsiem vai pat kleitu un laiviņkurpēm. 

Kā modes skatē demostrēja Aivis Ceriņš, šovasar aktuāls ir vienāda raksta krekls un bikses, kas mazliet izskatās pēc pidžammas. To varētu nosaukt par šīs sezonas hītu.

Jau vairākas sezonas pēc kārtas modē ir bārkstis. Tās iespējams nēsāt gan apģērbos, gan aksesuāros. Vasaras sezonā tās rada tādu mazliet bohēmisku noskaņu un lieliski piestāv dažādiem vasaras mūzikas festivāliem.

Klasika, kas modè jau gadiem ir liela, eleganta pludmales cepure, kas pasvītros izvēlēto tērpu un izcels tās valkātāju. 

Skates starplaikos uzstājās Mārupes jauniešu deju grupas ar stilīgām Hip Hop dejām, kā arī savu meistarību BMX sportā demonstrēja jauniešu vidū pazīstamais Zelta zivtiņas talantu šova finālists Dāvis Dudelis. Pasākuma apmeklētājiem bija pieejama pop-up meikapa un frizūru darbnīca, momentfoto studija, kā arī viņi ieguva skaistus hennas tetovējumus. Drosmīgākie izmēģināja laimi, piesakoties kastinga aģentūrā, kuri jauniešu vidū meklēja nākamos modeļus un reklāmu sejas. 

Jauniešiem bija lieliska iespēja iepazīt un izmēģināt stilīgus braucamrīkus – longbordus, skatebordus, kā arī vienu no apspriestākajiem tehnoloģiju jauninājumiem visā pasaulē un Latvijā – hoverdēli. Tas ir ar ķermeņa kustībām viegli vadāms pašbalansējošais elektroskūteris, kurš ļauj klausīties iemīļoto mūziku no mobilā telefona, ko nodrošina iebūvēti audio skaļruņi un Bluetoothsavienojums.

Publiku vakara garumā iekustināja Dj Emil Deo ar iedvesmojošu mūziku. Pasākuma kulminācijā klātesošos priecēja populārā grupa Carnival Youth, kuru uzstāšanos pavadīja pozitīvs krāsu un emociju sprādziens. Vairāk krāsu un mūzikas apmeklētāji varēs piedzīvot Holi krāsu festivālā, kurš notiks 9. jūlijā Lucavsalā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies