Festivāls "Summertime – aicina Inese Galante" nākotnē mainīs savu formātu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. maijs 2019 09:22
348

Starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime 2019 – aicina Inese Galante", kurš šajā vasarā atzīmēs 15. jubileju un norisināsies no 5.-11. augustam Jūrmalā, šogad esošajā formātā izskanēs pēdējo reizi. Par šo lēmumu Dzintaru koncertzāles preses konferencē paziņoja festivāla producente Diāna Galante, informējot, ka nākotnē Ineses Galantes fonds skatītājiem nodrošinās pilnīgi jaunu pasākumu.
 
"Visu šo 15 gadu laikā katru gadu mēs esam attīstījuši festivālu, paplašinot programmu ar dažādiem mūzikas žanriem, Jūrmalas sabiedrību iepazīstinot ar izciliem mūziķiem no visas pasaules, un burtiski "sataustot" auditorijas intereses, nemitīgi pilnveidojām Summertime koncertus. Šajā laika posmā festivālam izveidojusies brīnišķīga auditorija –  iejūtīga, inteliģenta  un daudzpusīga. Mūsu mērķis ir pilnveidoties un attīstīties kopā ar mūsu skatītājiem. 
Ņemot vērā gūto pieredzi, kā arī mūsu koncertu viesu vēlmes un iecienītākos Summertime aspektus, mēs vēlamies un esam gatavi piedāvāt Jūrmalas sabiedrībai ko jaunu.Vēl nav izlemts, vai festivāls saglabās savu līdzšinējo nosaukumu, bet tas neapšaubāmi būs interesants, notikumiem bagāts un vērtīgs kultūras notikums Latvijas auditorijai," stāsta festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" producente Diāna Galante.

Patronese un festivāla iedvesmotāja Inese Galante: "Ir pienācis brīnišķīgu pārmaiņu laiks! Esmu neizsakāmi priecīga, ka kopā ar savu uzticamo komandu, ar kuru plecu pie pleca tapis festivāls Summertime, mēs uzsākam ko jaunu. Ik gadu veselu 15 gadu garumā Jūrmalai esam dāvājuši spilgtus mūzikas svētkus, nodrošinot skatītājiem no visas pasaules spilgtu un talantīgu mūziķu koncertus. Tik uzticīga festivāla auditorija ir neticama laime, tāpēc mēs cenšamies attīstīties tālāk, lai jau atkal pārsteigtu savus viesus. Mūs sagaida kas jauns pārdomātā Eiropeiskā stilā un, protams, mīlestība pret mūziku, skatītājiem un savu dzimteni".
 
Katru gadu 15 gadu laikā viens no spilgtākajiem Latvijas festivāliem "Summertime – aicina Inese Galante" uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcē spilgtākās džeza, rokenrola, pasaules un klasiskās mūzikas zvaigznes. Šajā laikā organizatori Jūrmalā pulcējuši mūzikas pērles – labākos sava žanra izpildītājus no visas pasaules, tādējādi radot unikālas koncertprogrammas izsmalcinātai Jūrmalas auditorijai.
 
Šovasar festivāls "Summertime – aicina Inese Galante" norisināsies Jūrmalā no 5.-11. augustam. 
Detalizēta festivāla programma aplūkojama mājas lapā www.festivalsummertime.com.
 
Biļetes uz festivālu "Summertime – aicina Inese Galante" pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies