Festivāls “Laba Daba” Sieviešu kluba acīm + Foto

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. augusts 2014 15:14
3327

Jau otro gadu Sieviešuklubs.lv devās lūkoties, kā norit festivāls “Laba Daba”. Bija prieks redzēt, kā festivāls aug un attīstās, savus apmeklētājus priecējot ar vēl vairāk izklaidēm un aktivitātēm nekā iepriekš.

“Laba Daba” ir viens no retajiem festivāliem, kurā kā redzējām jūtas labi visi, gan jauni, gan veci. Arī grupas un izpildītāji bija piemeklēti visdažādākajām gaumēm, tādēļ vienkopus labi atpūtās ģimenes ar bērniem,  panki, smagā roka cienītāji,  un arī vecāki cilvēki.

Festivāls ir īpaši draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo teritorijā darbojās “Cāļa” telts un Babyroom terase, kurā bija speciāla aktivitāšu programma bērnu izklaidēm, kā arī speciāla norobežota telšu pilsētiņa, kura atradās tālāk no festivāla, lai nebūtu tik liels troksnis un bērni varētu izgulēties.

Festivālā bija vairākas skatuves, kurās varēja klausīties dažādu stilu mūziku, kaut ko savai ausij tīkamu varēja atrast gandrīz jebkura stila piekritēji. Uzstājās gan pašmāju izpildītāji, gan viesi no ārzemēm. Bija ieradušās grupas un muzikālās apvienības no Jamaikas, Francijas, Kanādas, Ukrainas, Somijas, Lielbritānijas, Vācijas, Gvinejas, Izraēlas, Igaunijas un Krievijas.

                                              

Galvenais festivāla viesis šogad bija reggae mūzikas pirmrindnieks Lee „Scratch” Perry no Jamaikas, kuram šogad apritēja 78 gadi, kurš arī godam parādīja ko spēj lēkājot pa skatuvi reggea ritmos.

Šogad organizatori bija pamatīgi piedomājuši par aktivitātēm paralēli koncertiem. Bija iespēja darboties dažādās radošajās darbnīcās. Kā jau katru gadu dāmas varēja tikt pie sava krūšu atlējuma ģipsī. Adrenalīna mednieki lekt ar katapultu un sportisku aktivitāšu piekritēji piedalīties sporta spēlēs un sacensībās.

Viens no spilgtākajiem notikumiem, bija  ginesa rekorda uzstādīšana alus skārdeņu atvēršanā, kad vienlaicīgi tika atvērtas 708 skārdenes.

Laika apstākļi bija patiešām nežēlīgi karsti, taču situāciju glāba gan baseins, gan dīķis, gan netālu esošā Gauja uz kuru cilvēki brauca peldēties. Glāba arī tas, ka festivālam ir ideāla telšu pilsētiņa, kura atrodas ābeļdārzā, tādu neatrast nevienā citā festivālā. Ābeles ar zariem aizēno sauli un līdz ar to gan gulēšana teltīs, gan atrašanās telšu pilsētiņā pamatīgajā karstumā nebija, tik mokoša.

 

Paldies par organizatoru ieguldīto darbu, pasākums bija patiešām baudāms.


Foto: Kalvis Grauds


Apmeklēji festivālu "Laba Daba"arī tu? Uzraksti savas atsauksmes blogā un dalies iespaidos arī tu... 


PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

 
 


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 7. augusts 2014 14:15

Apmeklēju LabaDaba kādus piecus gadus atpakaļ un toreiz tas šķita ārkārtīgi hipsterīgi-alternatīvs pasākums. :) Jutos mazliet neiederīgi, tomēr pašlaik izskatās, ka pasākums kļuvis vairāk plašām masām piemērots :)