Festivāla „Laba daba” ietvaros plānots uzstādīt pasaules rekordu alus skārdeņu atvēršanā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. jūlijs 2014 12:39
1847

Alus „Lāčplēsis” festivālā „Laba daba” plāno uzstādīt pasaules rekordu vienlaicīgā alus skārdeņu atvēršanā. Latvija plāno pārspēt līdzšinējo Ginesa rekordu, kad vienlaicīgi tika atvērtas 250 skārdenes.


Kaspars Pacēvičs, alus „Lāčplēsis” pārstāvis un šī pasaules rekorda organizētājs, atzīst, ka plānots uzstādīt jaunu Ginesa rekordu, kad vienlaicīgi alus skārdeņu atvēršanā piedalīsies vismaz 1000 cilvēku, kas būs četras reizes vairāk nekā iepriekšējā rekorda uzstādīšanā. Jaunais rekords jau ir pieteikts ierakstīšanai Ginesa rekordu grāmatā.


Ikviens jaunā pasaules rekorda dalībnieks varēs attaisīt skārdenes pēc saviem ieskatiem - klasiskā veidā vai netradicionālā. Galvenais nosacījums, ka tam jānotiek vienlaicīgi. Pasaulē ir uzstādīti Ginesa rekordi arī dažādos netradicionālos alus skārdenes atvēršanas veidos, piemēram, ar zobiem vai citām ķermeņa daļām.


Līdz šim pasaulē ir uzstādīti daudz rekordu alus jomā – stiprākais izgatavotais alus, alus dzeršanas ātruma un izdzertā daudzuma rekordi, dārgākais alus, vienlaicīgi visvairāk nestās alus glāzes, u.tml.


Ginesa rekorda uzstādīšana notiks plkst.14.00 Līgatnē, Ratniekos, kroketa kluba SIG-LIG teritorijā.


Jāmin, ka alus „Lāčplēsis” šogad uzsāka arī citu unikālu projektu „Padari draugu slavenu” un izlaida speciāla dizaina skārdenes ar sociālajos tīklos draugu visvairāk ieteiktāko draugu fotogrāfijām, tādā veidā ļaujot ikvienam kļūt slavenam. Projekts iemantoja lielu atsaucību no sociālo mediju kontu lietotājiem – tika pieteikti vairāki tūkstoši cilvēku.


Starptautiskais mūzikas festivāls „Laba daba” norisināsies jau sesto gadu un šogad tas notiks no 1.- 3. augustam Līgatnes pagasta „Ratniekos”. Tajā skanēs regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika 60 grupu un DJ apvienību izpildījumā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies