Festivālā "Laba daba" darbosies ,,Cāļa'' telts, ģimenēm ar bērniem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. jūlijs 2014 01:26
1825

Telšu pilsētiņā, ģimeņu zonā, kas iekārtota tālāk no festivāla teritorijas, darbosies ,,Cāļa'' telts.

Tēti varēs  mierīgā un klusē vidē atpūtināt kājas un ausis, bērni padarboties ar dabas materiāliem,  jaunās māmiņas aprunāties par dabisku vecākošanos.

Piektdiena, 1. augusts

Zīmēšana un darbošanās ar darba lapām, ko mums laipni sagādājusi izdevniecība  „Zvaigznes ABC”.   No plkst. 19.00 Cāļa teltī un ap to darbosies Cūkmens, kas rādīs, kā nedzīvot cūciski.

Sestdiena, 2. augusts

Plkst.  10.00  Māla darbnīca pirkstu izvingrināšanai.

Plkst.  12.00 Gatavojam koka rotaļlietas. Nāc ar tēti un izgatavo pats savu koka zirdziņu.

Plkst.  14.00  Zivju ķeršanas sacensības.

No plkst.  15.00 līdz 17.00 Mamma Inese no portāla „Cālis” stāstīs par dabisku vecākošanos un krūstbarošanu.  Varēs iemācīties izmantot slingus. Īpaši gaidītas mazo bērnu māmiņas.

Lielākie bērni ies aktīvās rotaļās un apgūs  kādu jautru, dabiskajām festivāla noskaņām piemērotu danci.  

Plkst.  17.00  Akmeņi ir mūžīgi un pelēki, bet mēs tos izkrāsosim. Iespējams, uzzināsi ko jaunu. Ko? Pagaidām noslēpums.

Plkst.   18.00 Pasaku lasīšanas pusstunda.

Plkst.   19.00 -  20.00 Lielas un mazas krāsaino smilšu gleznas.

Visu laiku Cāļa teltī varēs zīmēt, krāsot, risināt atjautības uzvedumus, lasīt grāmatas.  Spēlēt dabas spēles, „uzraut” dabas dambreti, pārbaudīt  roku veiklību un precizitāti.  Gaidīsim ciemos!

Paldies  mūsu atbalstītājiem – „Zvaigznes ABC”, Latvijas Valsts mežiem un MedPro.

Telšu pilsētiņas ģimeņu zona ir izvietota tālāk no festivāla teritorijas, lai nakts laikā, mazākajiem gulētājiem ir netraucēts miegs. Pie tās pieejamas atsevišķas tualetes un roku mazgājamās iekārtas ģimeņu zonas iemītnieku komfortam. Ierodoties festivālā, ģimeņu zonu meklē pēc ''Cāļa'' zvaigznes telts, pašā ābeļdārza sākumā, no apmeklētāju auto stāvlaukuma puses nākot.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies