Februāra horoskops: ko zvaigznes sola 2021. gada februārī katrai zodiaka zīmei

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 1. februāris, 12:02:41
Februāra horoskops: ko zvaigznes sola 2021. gada februārī katrai zodiaka zīmei

Auns

Šajā periodā jums nāksies daudzas lietas pārdomāt un pārvērtēt. Svarīgs būs draugu atbalsts. Nestāstiet apkārtējiem par saviem plāniem.

Februārī jūs saskatīsiet savā partnerī ne tikai plusus, bet arī trūkumus, kuru izrādīsies diezgan daudz. Var pienākt beigas iemīlēšanās periodam, un jūs skaidrāk redzēsiet visu kopainu. Ja nepieciešama palīdzība mīlas lietās, var aprunāties ar draugiem - viņi sniegs padomu vai pat iepazīstinās ar interesantu personu. 

Vērsis

Mēneša pirmās divas dekādes paies jaunumu zīmē. Laiks pārmaiņām! Droši varat veikt kardinālas pārmaiņas izskatā vai pat dzīvesvietā. Piemērots laiks remontam vai interjera pārmaiņām. Planētu izvietojums garantē ātru rezultātu, ja nekavēsieties ar lēmuma pieņemšanu.

Ja jūsu attiecībās nav harmoniskas saskaņas, ir piemērotākais laiks izbeigt šīs attiecības. Izmantojiet iespēju sakārtot un uzlabot savu dzīvi, kaut arī caur sāpīgu šķiršanos. Ieskatieties patiesībai acīs, izanalizējiet savu uzvedību un jūsu partnera attieksmi pret jums. Iespējams, Valentīndienu jau sagaidīsiet ar jaunu partneri. 

Dvīņi

Pieņemiet dāvanas ar smaidu. Veiksme būs jūsu pusē visa mēneša garumā. Nekāpiet atkal uz vecā grābekļa, jo pastāv risks atkārtot pagātnes kļūdas. Lai arī cik nejauki uzvestos apkārtējie cilvēki, izvairieties no rupjības.

Jūsu attiecībās nav tas labākais posms. Neatsakieties no tuvinieku palīdzības, iespējams, ir vērts apdomāt pat psihologa konsultāciju. Ieklausieties savā intuīcijā un to cilvēku ieteikumos, kas paši ir spējuši izveidot noturīgu mīlas savienību, pretējā gadījumā jūs riskējat atkārtot svešas kļūdas.  

Vēzis

Šo mēnesi jūs pavadīsiet viegli un mērķtiecīgi, bet tas var izraisīt gan apkārtējo sajūsmu, gan arī konkurentu skaudību. Nepiekrītiet apšaubāmiem projektiem, jo rezultāts sagādās vien vilšanos. Piemērots laiks pavasara garderobes iegādei, bet veiciet tikai pārdomātus pirkumus. Ieteicams pievērst uzmanību kvalitātei, nevis kvantitātei. 

Februārī pievērsiet vairāk uzmanību partnera pozitīvajām īpašībām. Neturiet partneri aizdomās, atmetiet domas par neuzticību. Biežāk domājiet, kā iepriecināt partneri. Pasniedziet kādu oriģinālu dāvanu. 

Lauva

Nepametiet pusvārtā iesākto darbu, kaut arī tas ir pamatīgi nogurdinājis jūs. Lai tas kļūst par jūsu ieradumu - visu iesākto pabeidziet līdz galam. Februārī bieži nāksies sazināties ar radiniekiem, kas arī var pamatīgi nogurdināt. Neuzticieties mazpazīstamiem cilvēkiem.

Jūsu galvenais uzdevums ir sakost zobus un pārciest nepatīkamos momentus, lai saglabātu attiecības. Sarežģītā situācijā nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu. Iespējams, jau pavisam drīz liktenis piespēlēs jums iespēju spert soli pareizā virzienā.

Jaunava

Mēneša pirmās divas dekādes veiksme būs jūsu pusē. Izmantojiet šo periodu lietderīgi. Pievērsieties veselīgam uzturam, jo šajā laikā ir palielināts gremošanas problēmu risks. Iespējamas domstarpības ar radiniekiem, ko izraisīs viņu pārmērīgā interese par jūsu likteni. 

Februārī kādam iespējama īslaicīga šķiršanās ar partneri, bet dažas Jaunavas lems par labu attiecību izbeigšanai. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas rūpīgi visu apdomājiet, izvēdiniet galvu un apskatiet situāciju no cita skatpunkta. 

Svari

Zvaigznes iesaka neaizmirst, ka diplomātija ir panākumu atslēga visās jomās. Pienācis laiks apgūt smalko kompromisa mākslu. Veltiet šo mēnesi karjerai un attīstībai. Mēneša otrajā pusē jūs gaida ilgi gaidītie jaunumi. Gaidiet viesus, kas jūs iepriecinās ar neparastām dāvanām.

Februārī neļaujiet apkārtējiem, arī jūsu partnerim, izdarīt spiedienu uz jums. Rīkojieties maigi un delikāti. Revolucionāras metodes parasti noved pie graujošām sekām. Tās izmantojiet tikai tādā gadījumā, ja vēlaties kardināli mainīt savu dzīvi. 

Skorpions

Zvaigznes iesaka neieciklēties uz savām problēmām, jo jums būs tieksme visu pārspīlēt. Nav pamata panikai. Piemērots laiks pievērsties jauniem projektiem, kurus jūs centāties atlikt līdz pēdējam brīdim. Nezaudējiet ticību sev, lai arī ko jums teiktu apkārtējie.

Februārī attiecībās jums būs nepieciešama pacietība, daudz pacietības. Pārvariet savu egoismu un patmīlību, pieņemiet partnera individuālās īpašības kā pašsaprotamu lietu, kas nav maināma. Cieniet mīļotā cilvēka vēlmes un viedokli. Sarežģītais periods jau drīz noslēgsies, tāpēc pacentieties saglabāt harmoniju attiecībās. 

Strēlnieks

Februārī ievērojiet mērenību. Neķerieties klāt vairākiem projektiem vienlaikus. Pozitīvā domāšana un dzīvespirecīga dzīves uztvere ir jūsu vizītkarte. Tuvi radinieki un bērni sagādās daudz priecīgu brīžu. Darbā ieteicams izvairīties no konfliktiem ar priekšniecību.

Vientuļie Strēlnieki var sastapt savu ideālo kandidātu jaunu attiecību veidošanai. Lai situācija attīstītos harmoniski, jums būs nepieciešms daudz uzcītības, neatlaidības un pacietības. Stabilas attiecības veido savstarpējs atbalsts.

Mežāzis

Jūs varēsiet sasniegt maksimālus panākumus mēneša otrajā pusē. Beidzot saņemsiet ilgi gaidītos bonusus, kurus nekavējoties iztērēsiet. Sāciet veidot uzkrājumus, lai gada beigās varētu iegādāties kaut ko vērienīgu.

Brīvos Mežāžus gaida panākumi mīlas lietās. Satikšanās ar jaunu partneri būs negaidīta, bet jums būs iespēja parādīt sevi no labākās puses. Jauno attiecību veidošanai ieteicams pievērsties ar visu nopietnību un atbildību. 

Ūdensvīrs

Jūs gaida sarežģīts mēnesis, jo īpaši mēneša pirmā puse. Līdz pat 19. februārim varat veikt kardinālas pārmaiņas savā dzīvē. Neaizmirstiet par atpūtu pēc smaga darba. Vislabākā atpūta būs mājās.

Februāra sākumā jūs pārņems slikts noskaņojums un nomāktība. Lielā noslodze darbā ietekmēs jūsu tonusu un attiecības ar partneri. Mēneša otrajā pusē parādīsies iespēja izveidot romantiskas attiecības ar cilvēku no citas pilsētas vai pat citas valsts. Ļoti iespējama romantiska iepazīšanās 14. februārī. 

Zivis

Jūsu talanti un dzīvīgā enerģija pieprasīs februārī paplašināt ietekmes zonas. Pozitīvi noskaņotu cilvēku palīdzība būs ļoti svarīga. Jums izdosies atrast lieliskus sadarbības partnerus. Papildiniet savu komandu ar cilvēkiem, kas jums šķiet stiprāki nekā jūs. 

Daudzas Zivis būs absolūti apmierinātas ar savu privāto dzīvi. Jūtas un to kontrole nesagādās problēmas, ja vien nesāksiet ieklausīties draugu padomos. Neprecētajām Zivīm ieteicams noskaņot sevi uz jaunu iepazīšanos, kas, visticamāk, notiks mēneša beigās.  

Foto: www.pixabay.com