Februāra horoskops: ko zvaigznes sola 2020.gada īsākajā mēnesī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. februāris 2020 19:45
1296

Foto: www.pixabay.com

Auns

Zvaigznes Auniem iesaka tikt skaidrībā ar saviem mērķiem, tad nekas jūs nespēs novērst no pareizā ceļa. Pievērsieties stratēģiskai plānošanai, reāli novērtējiet savas spējas, izvērtējiet dažādas iespējas, tas ļaus jums sasniegt vairāk.

Privātajā dzīvē jūs gaida veiksme un laime. Jūs jutīsiet, ka dzīvi piepilda enerģija un viss tas, par ko jūs sapņojāt. Jūs ļoti ilgi gājāt uz savu laimi, tagad tā ir nopelnīta. Februārī beidzot gūsiet ilgi gaidīto mieru un harmoniju attiecībās. Vientuļos Aunus gaida abpusējas simpātijas.

Vērsis

Februārī jūs impulsīvi un neapdomīgi tērēsiet naudu. Zvaigznes iesaka rūpīgāk izvērtēt katru pirkumu, vai tas tiešām jums ir nepieciešams. Pārlieku emocionalitāti, greizsirdības lēkmes un uzstājīgu uzmanības pievēršanu labāk atstājiet pagātnē.

Februārī jums izdosies sakārtot savu privāto dzīvi, nostabilizēt esošās attiecības, atjaunot vecās vai sākt jaunas attiecības. Šis mēnesis ir kā radīts mīlestībai un romantikai.

Dvīņi

Kāds neparedzēts atgadījums vai ziņa var dziļi iesakņoties jūsu apziņā. Jūs ilgi par to prātosiet, cenšoties saprast, ko tas nozīmē. Tas var negatīvi ietekmēt jūsu darba efektiviāti, spēju koncentrēties un ātri reaģēt. Pacentieties lietas neuztvert pārāk nopietni.

Mēneša sākumā jūs var pārņemt slikts noskaņojums un nomāktība. Slodze darbā jūtami ietekmēs jūsu tonusu un attiecības ar mīļoto cilvēku. Mēneša otrajā pusē daudziem Dvīņiem būs iespēja izveidot jaunas, perspektīvas attiecības.

Vēzis

Februārī jūs izrādīsiet pārlieku impulsivitāti, asi reaģēsiet uz visu, kā arī pārvērtēsiet savas spējas un spēkus. Pacentieties neizvirzīt pārāk augstas prasības apkārtējiem cilvēkiem, pretējā gadījumā zaudēsiet viņu simpātijas un uzticību. Šajā mēnesī jūsu labākie draugi ir miers un pieticība.

Februārī jūs piepildīs spēks un labi nodomi. Zvaigznes sola, ka varēsiet nostiprināt savas attiecības vai pat stāties laulībā. Tos Vēžus, kas meklē otru pusīti, gaida patīkams pārsteigums - iepazīšanās ar cilvēku, kas mainīs jūsu uzskatus par attiecībām.

Lauva

Februārī jūs varat rēķināties ar materiālu palīdzību un idejisku atbalstu jūsu projektam no vadības un ietekmīgu cilvēku puses. Jums noderēs jūsu spējas aplipināt apkārtējos ar entuziasmu un jūsu pievilcība.

Brīvās Lauvas šajā mēnesī gaida neaptverama veiksme. Satikšanās ar jauno simpātiju būs neplānota, bet jūs nepaliksiet kaunā un spēsiet sevi pasniegt labākajā gaismā. Zvaigznes iesaka nopietni attiekties pret jaunajām attiecībām.

Jaunava

Lai saglabātu labas attiecības ar ģimeni, kolēģiem un draugiem, zvaigznes iesaka ierobežot jūsu pašpārliecinātību. Šajā periodā nav ieteicams plānot valsts iestāžu apmeklējumu. Ievērojiet piesardzību, strādājot ar dokumentiem un tehniku.

Februārī jūs gaida nopietnas izmaiņas ģimenē un attiecībās ar mīļoto. Iespējams, lai tiktu skaidrībā ar visu, jums nāksies izšķirties. Zvaigznes iesaka būt gataviem neparedzētiem pavērsieniem. Tieši šajā mēnesī jums beidzot izdosies salikt visu pa plauktiņiem.

Svari

Zvaigznes iesaka Svariem aktīvāk pievērsties sadzīvisku jautājumu risināšanai. Sakārtojiet apkārtējo vidi, tieciet vaļā no novecojušiem uzskatiem un toksiskiem cilvēkiem, tas palīdzēs jums kļūt brīvākiem un laimīgākiem. Ģērbieties atbilstoši laikapstākļiem un lietojiet vitamīnus, lai izvairītos no saslimšanas.

Februārī jums nebūs viegli saprast citu cilvēku jūtas. Jūs ir viegli iespaidot. Jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena. Taču tas var novest pie tā, ka izvēlēsieties nepareizo partneri. Zvaigznes iesaka būt apdomīgākiem. Godīgs mājas darbu sadalījums un rūpes par otro pusīti ļaus stiprināt attiecības ģimenē.

Skorpions

Februārī augs jūsu pārliecība par sevi un gribasspēks, spēja īstenot plānus un prāta spējas. Jums būs vieglāk pārvarēt grūtības. Jūsu mērķtiecība noteiks aktivitātes līmeni, tomēr nevajadzētu sevi novest līdz emocionālai izdegšanai.

Ja vēlaties attiecībās saglabāt harmoniju, ir jārod līdzsvaru arī sevī. Zvaigznes iesaka apmeklēt meditācijas un pievērsties garīgām praksēm. Pievērsiet vairāk uzmanības partnera vēlmēm un vajadzībām. Palutiniet mīļoto cilvēku ar oriģinālu dāvanu Valentīndienā.

Strēlnieks

Februārī gaidāmi šķēršļi sabiedriskajā darbībā vai ar to saistīto pienākumu palielināšanos. Ievērojot nosvērtību un skatoties uz visu objektīvi, jūs varēsiet neveiksmīgus apstākļus vērst sev par labu.

Mīļotā cilvēka mīlestība un atbalsts jums būs nepieciešamas kā gaiss. Lai veidotu veselīgas un harmoniskas attiecības, jums ir jāstrādā arī saviem trūkumiem, nevis tikai jācer uz partnera atbalstu.

Mežāzis

Šajā mēnesī jūs varēsiet pacelt savu dzīvi jaunā līmenī. Jūs varēsiet veiksmīgi nomainīt darbu, sākt savu biznesu vai atrast sev tīkamu nodarbi. Dzīve sāk sakārtoties un priecēt jūs. Nav gaidāmas finanšu grūtības. Pienācīgs atalgojums un jauns darbs padarīs jūs neatkarīgus un laimīgus.

Dinamisks un aizraujošs periods attiecībās. Jūs gaida neplānoti braucieni, svarīgi atklājumi un atklāsmes. Jums netrūks neparastu ideju randiņiem. Jums būs jauns skatījums uz jūsu attiecībām vai domas par to, kā kļūt laimīgākiem.

Ūdensvīrs

Visa mēneša garumā jūs pavadīs pozitīvi notikumi. Jau februāra sākumā jūs gaida patīkams pārsteigums. Viss sakārtojas vislabākajā veidā. Jūs gaida izaugsme karjerā, arī finanšu stāvoklis jūs iepriecinās. Jums radīsies iespēja iegādāties to, par ko jau sen sapņojāt.

Februārī jūs gaida spoži mirkļi, kurus jūs nekad neaizmirsīsiet. Vissvarīgākais - neizvēlēties toksiskus cilvēkus. Ir pienācis brīdis ļauties īstai laimei.

Zivis

Februārī zvaigznes iesaka koncentrēties uz saviem intelektuālajiem mērķiem un pašizteikšanās līdzekļiem. Tas ļaus sasniegt augstākās iztēles un oriģinalitātes virsotnes. Nevajadzētu ļauties emocijām un drūmam noskaņojumam. Jau drīzumā jūs aizmirsīsiet par visām februāra problēmām.

Jums jātiek skaidrībā, ko īsti jūs vēlaties iegūt: veidot jaunas attiecības vai atgūt vecās un atjaunot zudušo kaisli. Jebkurā gadījumā jūsu rīcībai februārī ir jābūt pārdomātai un humānai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies