Februāra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2018 13:38
1758

Auns

Auni februārī jutīsies kā situācijas noteicēji. Dzīve jums neko nemāca, tāpēc sāksiet izturēties pavirši un augstprātīgi. Auniem der ielāgot, ka Dzeltenā Suņa gads tādai uzvedībai nav piemērots. Pacentieties nesabojāt izdevīgus piedāvājumus ar savām kaprīzēm. Ņemiet vērā ģimenes locekļu viedokli, ieklausieties tuvinieku padomos ģimenes lietās, savādāk pastāv risks zaudēt atbalstu. Pacentieties mazāk lielīties un izrādīt savu dzīvi apkārtējiem. Laimi var izbaudīt klusējot.

Privātajā dzīvē Aunus viss apmierinās. Jūs viegli tiksiet galā ar savām emocijām un jūtām, ja tikai spēsiet ignorēt draugu padomus. Neprecētiem Auniem ir piemērots laiks noskaņoties uz partnera meklēšanu. Zvaigznes sola, ka daudzsološa iepazīšanās var notikt mēneša beigās.

Vērsis

Zvaigznes iesaka Vēršiem izrādīt mērenību un savaldību visās jomās. Nesavaldība jums nāks tikai par ļaunu. Esiet pacietīgi, nalizējiet visus notikumus un mierīgi salieciet visu pa plauktiņiem. Februārī ir iespējamas finanšu grūtības, taču zvaigznes iesaka atteikties no domas par kredīta izmantošanu. Nevajadzētu aizņemties naudu pat no tuviem cilvēkiem, jo pastāv risks, ka būs grūtības ar naudas atdošanu. Pievērsiet uzmanību savai imunitātei. Stipriniet savu veselību ar veselīgu uzturu un fiziskām aktivitātēm. Februārī ir ieteicams pirts apmeklējums.

Iespējams, ka februārī jūs sāksiet pievērst uzmanību kaitinošiem sīkumiem, kuri piemīt jūsu partnerim. Šajā brīdī var nokrist rozā brilles, un jūs ieraudzīsiet sava partnera patieso būtību. Zvaigznes iesaka lūgt padomu tuvam draugam, kas spēs mierināt vai palīdzēs atrast jaunu partneri.

Dvīņi

Dvīņiem februārī nav gaidāmas īpašas grūtības. Viss notiks gludi, pēc plāna, bez stresiem. Jūs sajutīsiet, ka beidzot ir sasniegts vēlamais karjerā, varēsiet lepoties ar sevi un saviem sasniegumiem. Zvaigznes iesaka neaizrauties un nekļūt nekaunīgiem. Pacentieties izvairīties no skandāliem ar ģimenes locekļiem un radiem, jo nespēsiet noturēties un sarunāsiet daudz muļķību, kuras vēlāk nožēlosiet. Nevērtējiet cilvēkus pēc to finansiālā stāvokļa, bet gan pēc attieksmes pret jums. Februārī aktīvi pievērsieties sportam.

Mēneša sākumā ir iespējams nomākts garastāvoklis. Darba slodze ietekmē jūsu pašsajūtu. Tas atspoguļosies attiecībās ar partneri. Mēneša otrajā pusē zvaigznes sola iepazīšanos ar cilvēku no citas pilsētas vai valsts.

Vēzis

Zvaigznes iesaka kļūt pārliecinātākiem par saviem spēkiem. Nevajadzētu ļauties pašpārmetumiem un pārdomām – kas būtu, ja būtu, gremdēties pagātnes atmiņās – tas ir pagājis, izdarītais nav maināms. Jūs nespēsiet sākt jaunu dzīvi, ja visu laiku atskatīsieties uz pagātni. Februārī liktenis ir jums labvēlīgs, tāpēc pastāv iespēja satikt labu cilvēku, kas būtiski ietekmēs jūsu dzīvi. Zvaigznes iesaka parūpēties par veselību, pievērsieties veselīgam uzturam un fiziskām aktivitātēm.

Disharmoniskas attiecības, kuras jūs tikai nomāc, ir ieteicams pārtraukt tieši šajā mēnesī. Izmantojiet iespēju mainīt savu dzīvi uz labo pusi, kaut arī šķiršanās būs sāpīga. Zvaigznes iesaka ieskatīties patiesībai acīs un izanalizēt sava partnera uzvedību un attieksmi pret jums.

Lauva

Nav piemērots laiks pašdarbībai biznesā. Noņemiet pašpārliecinātības kroni un saprotiet, ka jums nav zināms it viss šajā pasaulē. Nepieņemiet svarīgus lēmumus patstāvīgi. Visos svarīgos jautājumus ir ieteicams apspriest ar kompetentiem cilvēkiem. Netaisiet no mušas ziloni, bet arī nevajadzētu nenovērtēt savu konkurentu iespējas. Februārī zvaigznes sola patīkamus notikumus. Jūsu ģimenē beidzot ienāks ilgi gaidītā laime, kas radīs mieru. Nebūvējiet pārāk grandiozus plānus, saglabājiet realitātes izjūtu. Pievērsieties meditācijai.

Brīvajiem Lauvas zīmes pārstāvjiem ir gaidāma veiksme attiecību jomā. Negaidīta tikšanās izrādīsies visnotaļ veiksmīga – jūs spēsiet parādīt sevi no labākās puses. Zvaigznes iesaka pievērst šīm attiecībām īpašu uzmanību.

Jaunava

Jaunavas februārī sagaida attiecību skaidrošana ar konkurentiem. Neuztraucieties, mēneša sākumā veiksme ir jūsu pusē. Viss, ko jūs izplānosiet, notiks. Pastāv risks, ka kāds aizvainots konkurents var kļūt par nopietnu ienaidnieku. Uzmanieties! Mēneša vidū jūsu veiksme var mainīt virzienu, tāpēc pieņemiet lēmumus ar apdomu. Zvaigznes iesaka darboties godīgi, savādāk viss var sākt jukt un brukt. Februārī pacentieties vairāk laika veltīt miegam, neaizvietojiet veselīgu miegu ar pamatīgu kofeīna devu.

Jūsu attiecības pārdzīvo ne to labāko periodu. Nevajadzētu atteikties no tuvinieku palīdzības. Iespējams, šis būtu īstais laiks vērsties pēc palīdzības pie psihologa. Ieklausieties sevī un tikai tajos cilvēkos, kuri paši ir spējuši izveidot stabilas mīlas attiecības, lai neatkārtotu svešas kļūdas.

Svari

Ir laiks rīkoties! Jūsu prātu nodarbinās dažādas lietas, taču zvaigznes iesaka neaizmirst par darba pienākumiem. Pacentieties mazāk kritizēt citus, nerīkojiet skandālus. Palīdziet citiem! Neatklājiet noslēpumus saviem draugiem. Ierobežojiet saldumu patēriņu!

Februārī Svariem ir iespēja satikt to īsto un vienīgo, ideālo partneri ilgstošām un nopietnām attiecībām. Jums būs nepieciešama pacietība un neatlaidība. Atbalstiet savu partneri.

Skorpions

Februāris ir lielās veiksmes mēnesis Skorpioniem. Darbā visu kontrolēsiet, viss būs jums pa spēkam. No jūsu viedokļa būs atkarīgi daudzi darbi. Pacentieties saglabāt toleranci, neapvainojiet citus ar skarbiem izteicieniem. Šis nav piemērots laiks algas pielikuma lūgšanai – tas saniknos priekšniecību. Zvaigznes iesaka parūpēties par veselību. Jūsu uzturā ir nepieciešams vairāk vitamīnu, ēdiet vairāk augļu un dārzeņu.

Februārī biežāk pievērsiet uzmanību sava partnera pozitīvajām īpašībām. Neturiet partneri aizdomās par neuzticību, pacentieties iepriecināt partneri. Uzdāviniet partnerim kaut ko oriģinālu.

Strēlnieks

Ambīcijas un karstasinība ir laba, taču nevajadzētu pāršaut pār strīpu. Ievērojiet distanci starp priekšniecību. Attiecību skaidrošana paaugstinātos toņos nedos rezultātu. Pacentieties savaldīgāk uzvesties attiecībās ar radiem. Ģimene vienmēr atbalstīs. Problēmu daudzums nav iemesls sūdzēties par likteni. Jau drīz viss nokārtosies. Ļoti svarīgi ir ievērot režīmu.

Zvaigznes iesaka būt pacietīgākiem. Pārvariet savu egoismu un patmīlību, pieņemiet partnera īpatnības kā neizbēgamas. Cieniet partnera viedokli. Sarežģītais posms drīz beigsies, tāpēc pacentieties saglabāt attiecības harmoniju.

Mežāzis

Mežāžus februāris iepriecinās ar patīkamiem notikumiem. Darbā jūs novērtēs priekšniecība. Iespējams, ka februārī jums izdosies atrast jaunu un perspektīvu darbu vai saņemsiet algas pielikumu esošajā darbā. Attiecības ar apkārtējiem nedaudz uzlabosies. Jums ir jāpārskata sava attieksme pret tuviniekiem. Nelieciet radiem skraidīt jums pakaļ, ir laiks pieaugt. Ieklausieties sava organisma vajadzībās, lai izvairītos no slimības.

Jūsu galvenais uzdevums februārī ir sakost zobus un pacietīgi nogaidīt, kad nelabvēlīgais periods beigsies. Centieties saglabāt harmoniju attiecībās. Sarežģītā situācijā nepārsteidzieties ar lēmuma pieņemšanu. Jau drīzumā liktenis jums parādīs pareizo ceļu.

Ūdensvīrs

Februārī jūs sagaida klusa un mierīga dzīve. Laiks, kad droši var plūst pa straumi. Neraizējieties! Zvaigznes jums sniegs atbalstu visās lietās. Dodieties piedzīvojumu meklējumos. Sāciet mācīties kaut ko jaunu. Pilnveidojiet sevi! Jūs iegūsiet jaunas emocijas un dažādosiet savu dzīvi.

Februārī neļaujiet citiem izdarīt spiedienu uz jums. Nevienam! Tomēr attiecībās saglabājiet delikātumu. Nav piemērots laiks revolucionārai rīcībai. Revolūcija visu izposta un atstāj smagas sekas. Izmantojiet to tikai tad, ja vēlaties kardināli mainīt savu dzīvi.

Zivis

Karjeras lietās veiksme būs jūsu sabiedrotā, bet mīlas lietās jūs sagaida tikai grūtības. Nesteidziniet notikumus, lai viss rit savu gaitu, izturieties mierīgi, bez īpašām emociju izpausmēm. Nebendējiet savus nervus! Zvaigznes iesaka sākt veidot uzkrājumus – atveriet bankā krājkontu, papildiniet to regulāri, atvēlot kaut nelielu naudas summu no jūsu algas. Ieteicams apmeklēt zobārstu.

Zivīm šis ir šķiršanās mēnesis. Zvaigznes rāda attiecību izjukšanu vai attāluma parādīšanos attiecībās – iespējams, jums vai jūsu partnerim nāksies aizceļot darba lietās uz citu valsti. Lai pieņemtu lēmumu, zvaigznes iesaka aplūkot situāciju no cita leņķa.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā