Fantastiska vieta atpūtai un sevis atjaunošanai

Inta
Inta 30. aprīlis 2020 13:58
270

Sveiciens šajā saulainajā dienā!

Pie mums Latgalē viņa noteikti ir saulaina, lai gan vēl ir diezgan vēss. Karantīnas laikā mēs diemžēl nevaram nekur īsti doties un pilnībā izbaudīt atpūtu. Bet toties tas ir brīdis kad varam atcerēties savus ceļojumus, apskatīt bildes no tiem un saplānot jaunus. 

Šodien vēlos pastāstīt par vienu fantastisku vietu tepat Latvijā, netālu no Bauskas,Grenctālē. Nosaukums šai vietai Rasa SPA! Es domāju daudzas no jums jau šo vietu pazīst. Bet es biju pirmo reizi un teikšu, ka noteikti ne pēdējo.

20200430133456-98435.jpg

Protams, no pirmā acu uzmetiena piebraucot šai vietai klāt, es mazliet apjuku.... Cik skaisti viss izskatījās bildēs no iekšas, tik pat neizteiksmīgi viss izskatījās ārpusē. Paskatījāmies ar draudzeni viena uz otru, bet ko tu darīsi, atbraucot tik tālu gabalu, nebrauksi tak prom. Atverot durvis viss mainās. Aromāts, interjers , atmosfēra un paši saimnieki. Mums jau bija izvēlēts atpūtas komplekts, tāpēc mums atlika sekot tikai saimnieku aicinājumiem doties uz pirti, uz sejas procedūrām un ķermeņa masāžu. 

Bet izvēle ir tiešām milzīga. Viss tiek pasniegts tā it kā tu būtu pazīstams ar saimniekiem visu dzīvi. Vakariņas un brokastis ,ziniet, ne katrā restorānā tā tiek pasniegts un ir tik garšīgi un galvenais pārdomāti. Tagad rakstot pat siekalas saskrēja mutē, atceroties karstu, šokolādes brauniju ar mājas saldējumu......mmmmmm. To visu gatavo paši un uz vietas.

Visas telpas rotā interesantas dizaina lampas. Roku darbs.

20200430134554-20992.jpg

20200430134617-14800.jpg

Ilgi mēģinājām saprast no kāda materiāla tās ir veidotas. Kā jūs domājat no kāda? Nezinu uzminejāt vai nē, to varat pierakstīt komentaros, bet lampas ir izgatavotas no mums visiem tik nemīlamajiem latvāņiem. Jā, tieši no viņiem. Lampas var arī iegādāties un vest uz mājām.

Lampu tā kā iegādaties nebija īstas vajadzības, bet gribējās kaut ko lietderīgu atmiņai iegādāties arī uz mājām. Un es atradu arī ko. Vienreizēji aromātiski( bet tiem kam patīk dabīgs, zāļu produkts) sejas krēmi. Jā saimnieki nodarbojas ar ēterisko eļļu, sejas krēmu, šampūnu un daudzu citu lietu sejas un ķermeņa kopšanai. 

20200430135258-63301.jpg

Šie krēmi tagad ir daļa no vakara un rīta sejas kopšanas rituāla. Liek atcerēties par šo fantastisko vietu un biežak domāt par to. Un kā mēs zinām, domas mēdz materelizēties un tas noteikti nozīmē, ka vēl apmeklēšu šo vietu.

Nu lūk. Sapņosim, plānosim un ceļosim. Es domāju ka pēckarantīnas posmā ir vērts apmeklēt un izbaudīt atpūtu tepat Latvijā un atbalstīt vietējosm kuri kautko cenšas darīt.

Lai jaukas jums visiem brīvdienas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies