Esplanādē notiks lekcija "Dzīvesveids - ietekme un risinājumi"

pece
pece 21. augusts 2013 16:13
1252

 

Sestdien, 24.augustā no plkst.15:00 līdz 17:00 Pasaules Dabas Fonds aicina ikvienu interesentu uz lekciju "Dzīvesveids - ietekme un risinājumi" un radošajām darbnīcām Esplanādē.

Pasākums notiks Radoši informatīvajā telpā "Esplanāde 2014". Pasākuma laikā būs iespējams izmērīt savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu, piedalīties dzīvesveida stafetē, uzzināt kuras no sadzīves lietām atstāj vislielāko ietekmi uz vidi, kā arī klausīties Pasaules Dabas Fonda lekciju "Dzīvesveids - ietekme un risinājumi". "Katram planētas iedzīvotājam visu viņa vajadzību apmierināšanai ir atvēlēti aptuveni 1,8 ha zemes. Taču mēs vidēji dzīvojam tā, it kā mums katram būtu vismaz 4 hektāri. "Esplanādē 2014" aicinām ikvienu nākt un izrēķināt, cik planētas būtu nepieciešamas konkrēti jums," aicina Pasaules Dabas Fonda simbols Panda.

Radošajās darbnīcās īpaši padomāts arī par bērniem, kuri varēs ne vien rotaļāties ar Pandu, bet arī veidot maskas, spēlēt spēles un uzzināt ko jaunu par dabu. Atklātā lekcija, ko lasīs Pasaules Dabas Fonda jaunie lektori, sāksies plkst.15:30, bet jau no 15:00 līdz pat 17:00 rīdzinieki un pilsētas viesi varēs piedalīties citās Pasaules Dabas Fonda aktivitātēs.

Pasaules Dabas Fonda jauno lektoru uzstāšanos atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments "Sabiedrības integrācijas programmas" projektu konkursa ietvaros. Plānots, ka sākot ar septembri brīvprātīgie lektori ar lekcijām par Baltijas jūru, meža ekosistēmu uz dzīves stila ietekmi uz vidi, uzstāsies Rīgas skolās un interešu izglītības iestādēs. Lekciju mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par vides jautājumu nozīmi un viņu iespējām iesaistīties labākas un atbildīgākas vides jautājumu izpratnes veidošanā.

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas, veicinājis videi draudzīgāku likumu pieņemšanu. Lai kļūtu par Pasaules Dabas Fonda atbalstītāju un piedalītos dabas aizsardzībā arī ikdienā, interesentiem jāaizpilda anketa, kas atrodama Fonda mājas lapā - www.pdf.lv.

Info: Leta.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies