Es atradu dimantus

Linduchy
Linduchy 14. jūlijs 2017 21:19
1460

Gadās situācijas dzīvē, kad tu kaut ko dari, bet nesanāk. Tu centies stiprāk, bet atkal un atkal viss sabrūk. Un tad tu sāc domāt, ka varbūt nemaz nav vērts tā censties, lai viss plūst, un tu ļaujies brīvajam peldējumam pa straumi. Nav jēgas sapņot, tāpat nekas neizdosies. Bet tas ir aplams lēmums. Ir jāsapņo! Un sapņiem noteikti ir jābūt lieliem un skaistiem. Taču, lai neiedzītu sevi nomāktā omā, paralēli lielajam sapnim ir jāpiepilda dzīve ar mazākiem sapnīšiem - tādiem, kurus vari īstenot pa ceļam uz lielo sapni.

Kad manās rokās nonāca Gundegas Bičevskas rozā grāmata ar zeltītajiem burtiem "Dimanti tavā pagalmā", es nudien biju sajūsmā - tā it kā Ziemassvētki pienākuši jau jūlijā.

Man patīk iedvesmojoši stāsti. Man patīk skaistas fotogrāfijas. Sievietes, kas spēj pievērt acis uz kaitinošiem sīkumiem, prot pat no parastas dienas uzburt svētkus, uzpucēties, smaidīt un viegli soļot pa dzīvi arī ar smagu ikdienas rūpju bagāžu, ir apbrīna vērtas.

Gundega Bičevska ir izveidojusi patiesi lielisku grāmatu sieviešu iedvesmošanai. Tā aicina iemīlēt sevi, pieņemt sevi vai mainīt, ja kaut kas nu pavisam neapmierina, bet galvenais to sākt darīt jau šodien, nevis kaut kad abstraktā nākotnē. Grāmatas stāsti un bildes rosina rīkoties, pārstāt sevi žēlot un sūdzēties apkārtējiem, cik viss ir slikti. "Dimanti tavā pagalmā" ved sievieti caur pavasara atmošanos un atbrīvošanos no visa liekā uz vasarīgo ziedēšanu, kad ir jāsteidz baudīt dzīvi - skaisti un viegli. Ceļojums ved tālāk uz krāšņo rudeni - tā ir kā atgriešanās mājās, pie sevis, lai saprastu savas dzīves patiesās bagātības un atgūtu spēku. Rudens ir laiks, kad uz ierastām lietām jāpaskatās no cita skatpunkta. Un tad ir klāt arī ziema - laiks cerībām un brīnumiem, kaut kam tīram, siltam, patiesam un sirsnīgam.

Šī grāmata spēj atmodināt sievišķību. Ja esi noskrējusies darbā, mājās, risinot nebeidzamas problēmas. Svētku tuvošanās uzdzen stresu. Draudzeņu un sociālo tīklu pozicionētā ideālā dzīve uzdzen vēl lielāku stresu, jo tev kaut kā vēl pietrūkst. Jā, kā tieši tad tev pietrūkst? Vai tiešām? Tu labi zini, ka tev to vajag? Grāmata liek pasmaidīt. Tajā nav atklāts jauns divritenis. Katra no mums zina visus šos mazos noslēpumus - tos dimantus, kuri ir apslēpti mūsu pašu pagalmā, bet dzīve mūsdienās, diemžēl, ir tāda, ka mēs vienkārši piemirstam tās patiesās vērtības un dzenamies pakaļ tam mītiskajam vienradzim - ideālajai laimes sajūtai.

"Dimanti tavā pagalmā" ir fantastiski skaista un patiesi iedvesmojoša grāmata. Tai ir noteikti jābūt katras sievietes grāmatu plauktā, lai tajos brīžos, kad uznāk drūmas domas vai dzīves panīkums, varētu uzfrišināt sevi ar šīs rozā grāmatas saturu. Pāršķirstīt glītās bildes un smelties iedvesmu. Pārlasīt Gundegas vēstules un pasmaidīt, pārliecinot sevi, ka viss ir pa spēkam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Parisa 17. jūlijs 2017 09:26

Es arī gribu šo grāmatu! Patīk iedvesmas grāmatas, jo pašķirstot uzreiz uzlabojas garastāvoklis un gribas rosīties:)

Linduchy 15. jūlijs 2017 13:08 mazaa raganina

Principā vajadzētu būt visās grāmatnīcās:
https://tavidimanti.lv/kur-iegadaties/

mazaa raganina 15. jūlijs 2017 11:39

Kurā grāmatnīcā pirki grāmatu?