Elegantie koncerti „Tenoru Jaunais gads” – decembrī un janvārī visā Latvijā!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. novembris 2018 11:52
359

Sākot ar 9.decembri, visā Latvijā klausītāji tiek gaidīti uz eleganta humora, muzikālo joku un patīkamas smeldzes pārpilno koncertu „Tenoru Jaunais gads”, lai kopā pavadītu veco, 2018.gadu, un sagaidītu Jauno, 2019.gadu.  

Koncertos piedalīsies LatvijasNacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Kristians Kareļins  un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. 

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: „Tava rīta kafija”, „Karameles”,  „Divi eņģeļi”, „Zelta kamanas”,  „Mazā”, „O, Sole Mio", „Tavas mājas manā azotē”, „Ziemassvētku miera sardze”, „Ziemas ceļa idille”  u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi ne mazāk pazīstami Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula „zelta” repertuāra skaņdarbi.   

Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete uzsver: „Koncerts ir veidots tā, lai  mūsdienīgā un atraktīvā gaisotnē  kā savējais varētu sajusties  gan nopietns mūzikas baudītājs, gan cilvēks, kurš vēlas labi atpūsties un gūt vienkārši pozitīvas emocijas. Nopietni ir domāts par estētiski baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī pārsteigumi!  Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”   

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras lielisku kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju  un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss materiālu un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies  vislielākos skatītāju aplausus -, viņi visi apvienojušies šarmantajā, elegantajā un romantiskajā projektā „Tenoru Jaunais gads”. 

Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča  instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, paralēli spēlējot gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.   

Katrā koncertā klātesošos ar iedvesmojošu uzrunu sveiks pazīstama personība vai izcils mūziķis, kurš uz vietas veidos priekšnesumu kopā ar tenoriem. 

Koncerti „Tenoru Jaunais gads” notiks:

9.decembrīKuldīgas Kultūras centrā

14.decembrī Valmieras Kultūras centrā

15.decembrīKauguru Kultūras centrā

11.janvārī Alūksnes Kultūras centrā

17.janvārīSmiltenes Kultūras centrā

20.janvārīLimbažu Kultūras centrā

22.janvārīBaložu Kultūras centrā

25.janvārīBabītes Kultūras centrā

26.janvārī Cēsīs, CATA Kultūras namā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertu norises vietās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā