Elegantajā un sirsnīgajā “Retro vakarā” Jelgavā pulcēsies leģendāri mākslinieki

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. maijs 2019 11:04
299

20.jūlijā Jelgavā, Pasta salā, norisināsies elegantais Retro vakars, kurā piedalīsies 

Latvijas mūzikas leģendas Ieva Akuratere, Ira Krauja, Silvija Silava, Žoržs Siksna

Viktors Lapčenoks, Andris Daņiļenko, Juris Pavītols un Matīss Pavītols. Tuvojoties pasākumam, mākslinieku saraksts tiks papildināts. Vakara vadība uzticēta leģendārajām Radio balsīm Gunāram Jākobsonam un Mārai Eglītei. Koncerta sākums – plkst.18. 

Kā uzsver pasākuma režisors – Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, 20.jūlija koncerts solās būt aizraujošs, turklāt šī ir lieliska iespēja apmeklēt nesen celto Jelgavas Pasta salas estrādi – vienu no retajām brīvdabas estrādēm, kur zem jumta atrodas arī skatītāju vietas.  “Pirmais Retro vakars šopavasar ar lieliem panākumiem norisinājās VEF Kultūras pilī, izpelnoties skatītāju atzinību un stāvovācijas. Tādēļ arī Jelgavas skatītājiem vēlamies sniegt ieskatu pasākumā, kur vienuviet pulcējušās patiešām lieliski un profesionāli mākslinieki, ļaujot izjust tās emocijas, ko varēja piedzīvot pavasara koncertā un kuras izbaudīja arī paši mākslinieki,” viņš uzsver.  

Par koncerta pavadījumu rūpēsies muzikālā apvienība “Rīgas kvintets”: Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (bass), Uģis Krūskops (sitaminstrumenti), Raivo Stašāns (saksofons) un Anatolijs Livča (taustiņinstrumenti).

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies