Elegantajā Retro vakarā Jelgavā piedalīsies Latvijas mūzikas leģendas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. jūlijs 2019 19:19
199

3.augustā Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”, kas atrodas Pasta salā, norisināsies elegantais Retro vakars, kurā piedalīsies Latvijas mūzikas leģendas Ieva Akuratere, Ira Krauja, Silvija Silava, Žoržs Siksna, Uģis Roze, Viktors Zemgals, Edvīns Zariņš
Juris Pavītols un Matīss Pavītols. Vakara vadība uzticēta leģendārajām radio balsīm Gunāram Jākobsonam un Mārai Eglītei. Koncerta sākums – plkst. 18.00. 

Kā uzsver pasākuma režisors, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, 3.augusta koncerts solās būt aizraujošs, turklāt šī ir lieliska iespēja apmeklēt nesen celto Jelgavas Pasta salas estrādi – vienu no retajām brīvdabas estrādēm, kur zem jumta atrodas arī skatītāju vietas. “Pirmais Retro vakars šopavasar ar lieliem panākumiem norisinājās VEF Kultūras pilī, izpelnoties skatītāju atzinību un stāvovācijas. Tādēļ arī Jelgavas skatītājiem vēlamies sniegt ieskatu pasākumā, kur vienuviet pulcējušās patiešām lieliski un profesionāli mākslinieki, ļaujot izjust tās emocijas, ko varēja piedzīvot pavasara koncertā un kuras izbaudīja arī paši mākslinieki,” viņš uzsver. 

Par koncerta pavadījumu rūpēsies muzikālā apvienība “'No Pusvārda” Modra Laizāna vadībā: Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Zintis Žvarts (saksofons), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti). 

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies