Ekstrēmas aktivitātes mani atrod pašas

nosiguldas
nosiguldas 7. jūlijs 2017 12:18
847

Pavisam nopietni, nekad neesmu mīlējusi ekstrēmas lietas. Esmu pieturējusies pie viedokļa, ka nav nepieciešams speciāli izaicināt likteni.

Bet kā tas dzīvē notiek, ir lietas, kas pašas tevi atrod.

Attēlu rezultāti vaicājumam “siguldas vagoniņš”

Ekstrēmās aktivitātēs pagāja visa mana bērnība, jo skolas laiku mācījos Siguldā un katru dienu uz skolu un atpakaļ braucu ar gaisa troses ceļu. Ja man tagad tas būtu jādara, tad izvēlētos labāk iet ar kājām.
Nākamais pārdzīvojums, kuru neaizmirsīšu nekad, bija testa brauciens Biķernieku trasē ar AUDI R4.

Attēlu rezultāti vaicājumam “audi r4”

Mūs no darba uzaicināja iepazīties ar jauno AUDI modeli. Kad nu prezentācija bija beigusies visi tika aicināti uz testa braucienu. Vai tad var pateikt, ka bail, protams, ka nē. Kad uzsākās, brauciens bija sajūta, ka tevi iespiež sēdeklī un pie pirmajiem metriem gribējās kliegt. Iekodu lūpā , ieķēros sēdeklī un “baudīju” braucienu. Desmit minūtes ilga veselu mūžību, kad nu beidzot izkāpu no automašīnas, sajūta, ka pusdienas stāv kaklā, mani nepameta līdz vakaram.


Pavisam svaigs pārdzīvojums bija pagājušā gadā, kad biju Spānijā, Malagā uz konferenci. Pēdējā dienā mēs devāmies ekskursijā pa pilsētu. Lai uzbrauktu kalnos, bija nepieciešams braukt ar vagoniņu. Ticiet man Siguldas vagoniņš ir īsts bruņu vāģis salīdzinot ar skārda kastīti, kurā es braucu Malagā.

20170707121605-29915.jpg

Viss dreb, klaudz un ir sajūta, ka tūlīt kritīs. Laikam jūtot, ka man īsti nepatīk šis brauciens, bānītis pēkšņi apstājās . Sajūtas bija neizsakāmās, īsos vārdos atmiņā pārcilāju visu savu dzīvi. Uzbraucot kalnā, man bija skaidrs, kāpēc tur ir vairāki bāriņi. Pēc alus kausa atpakaļ ceļš vairs nelikās tik briesmīgs.

20170707121639-33568.jpg


Neskatoties uz to, mani bērni ir pavisam savādāki, viņiem patīk dažādas šādas aktivitātes un kad es stāstu savu pieredzi, tad jautrība valda visu vakaru, jo kas gan var būt labāks, kā mammu pavilkt uz zoba.

 Konkurss: Ar adrenalīna devu

20170629143128-33199.jpg


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies