Ekspress intervija ar aktieri Ainaru Ančevski

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2011. gada 10. maijs, 00:00:01
Ekspress intervija ar aktieri Ainaru Ančevski

Kamēr aktieris Ainars Ančevskis gatavojas savai sezonas noslēdzošajai izrādei "Tētis", kas kino "Rīga" notiks jau 18. maijā, tikai Sieviešu Klubam viņš stāsta, kādam tad īsti jābūt labam tētim? Kā šī izrāde izmainījusi viņu pašu? Un kādu vērtīgu padomu viņš ieteiktu bērnu audzināšanā?

 

 

– Ja "Sieviešu Kluba" dalībnieces jūs uzrunātu, aicinot dod vienu vērtīgu padomu bērna audzināšanā, ko jūs viņām ieteiktu?

 

- Ieteikums būs drīzāk domāts jebkuram vīrietim, kas gatavojas kļūt par tēvu. Vecīt, atliec iespēju robežās visus darbus un baudi laiku kopā ar bērnu, cik vien vari. Bērni aug ļoti ātri, un vienā brīdī tu vari attapties, ka neesi viņam ne vajadzīgs, ne interesants.

 

– Kā jūs agrāk domājāt, kādam jābūt labam tētim? Un ko domājat tagad, kad esat tāds kļuvis?


- Atslēgas vārds ir mīlestība. Tētis ir drošā aizmugure, uz tēti var paļauties. Nedomāju, ka mani uzskati šai ziņā būtu īpaši mainījušies, tieši tāpat es domāju arī pirms puikas piedzimšanas. Galu galā - piederu jau tai tēvu paaudzei, kam ir bijusi iespēja piedalīties bērna audzināšanā kopš brīža, kad viņš ienāk šai pasaulē.

 

– Ja sieviņa dodos mēnesi ilgā atpūtā uz ārzemēm, atstājot jūs mājās divus vienus? Kas jūsos abos un mājā būtu mainījies viņai atgriežoties?

 

- Nekas traks nenotiktu. Viņa sastaptu divus harmoniskus vīriešus, kas lieliski tikuši ar visu galā. Nu, varbūt puika būtu mazliet vairāk izlutināts, bet kopumā - mēs abi kopā nepazustu.

 

 

Vairāk par izrādi - www.izradetetis.lv 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Tavuprāt, kāda izskatītos tava māja un ģimenes dzīve, ja tu uz mēnesi aizdotos viena pati atvaļinājumā, mājās atstājot bērnus kopā ar vīru?