Ekskursija ar vilcienu pa Latviju

pece
pece 11. maijs 2012 15:29
1149

Pirmo „Tautas ekskursiju” šogad atklāj brauciens uz Siguldu, Āraišiem, Cēsīm un Līgatni, kur notiks tūrisma sezonas atklāšana.

Foto: www.puaro.lv

AS „Pasažieru Vilciens” arī šogad turpina pagājušajā rudenī iesākto „Tautas ekskursiju” tradīciju - aicinot ļaudis apmeklēt Latvijas krāšņākās dabas pērles un ceļošanai izmantot vilcienu.

Šogad pirmā „Tautas ekskursija” notiks 12.maijā, kad vilciens ar ceļotājiem dosies maršrutā „Rīga – Sigulda - Līgatne - Cēsis – Rīga”. Tieši 12.maijā tieši šajās pilsētās notiks tūrisma sezonas atklāšanas pasākumi. Līdz ar to pasažieru vilciens ceļotājiem piedāvā daudzveidīgas atpūtas, izklaides un informatīvi bagātas iespējas.

Pateicoties Siguldas, Cēsu un Līgatnes tūrisma aģentūrām, tautas ekskursijas dalībnieki labāk iepazīs savu dzimto zemi, ejot pa novada vēsturiskajām un laikmetīgajām takām, atšķirot atraktīvas un savdabīgas novada kultūras lappuses, vērojot skaistus dabas skatus. Savukārt pašvaldībām paveras iespēja – vairāk tieši Latvijas iedzīvotājiem popularizēt savas pilsētas, novada vasaras tūrisma piedāvājumu.

Tautas ekskursijas dalībnieki, izvēlētajā galamērķī varēs baudīt katras pilsētas tūrisma sezonas atklāšanai speciāli izstrādātu programmu – piedalīties atrakcijās un konkursos, redzēt aizraujošas pārvērtības pilsētu vidē, doties pārgājienā vai „riteņojot” iepazīt novada skaistus un vēsturiskus stūrīšus.

Tautas ekskursanti ceļot vilcienā var kopā ar mazuļiem bērnu ratiņos, kam ir - tas droši var ņemt līdzi arī savu divriteni. Turklāt ceļot vilcienā ir gana ērti gan lepnā vientulībā, gan kuplā pulciņā. Nav mazsvarīgi, ka vilciens ir viens no dabai draudzīgākajiem pārvietošanās veidiem, tas ir ekonomisks attiecībā arī uz ceļotāja finansēm, salīdzinot ar citiem transporta veidiem.

Tautas ekskursijas dalībnieki, dodoties uz tūrisma sezonas atklāšanu vairāk iepazīs Gaujas Nacionālā parka pērles – Siguldu, Līgatni, Āraišus un Cēsis – šo pilsētu novadu, turklāt, katrā pieturvietā viņus sagaidīs laipni gidi un pavadoņi, īsti sava novada patrioti.

Sīkāka informācija Pasažieru vilciena lapā: http://www.pv.lv/

Sieviešu Kluba diskusijai:

Vai esat jau šādu pasākumu izmēģinājušas kādreiz?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 11. maijs 2012 15:49

Ar mazbānīti esmu braukusi vairākkārt un plānoju vēl kādu reizi, jo mazākais vēl nav vizināts. Bet par šīm te ekskursijām es tikai pa ausu galam esmu dzirdējusi, priecātos par atsauksmēm no tiem, kas to jau izmēģinājuši.

Sieviešuklubs.lv 11. maijs 2012 15:45

Brīnišķīga iespēja, paldies Pece, ka pastāstīji par to! Ja runājam par vilcieniem, noteikti iesaku izbraukt ar mazbānīti Gulbene - Alūksne! :)