Ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE aicina uz Latvijas koncerttūri “Tā viš’ i”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. janvāris 2019 19:48
570

Piektdien, 2019. gada 15. februārī, ar sirsnīgu un jautru koncertu Ludzas Tautas namā sāksies latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE koncerttūre “Tā viš’ i”, kas pēc tam dosies ceļojumā pa visu Latviju, piestājot Viesītē, Liepājā, Blīdenē, Rīgā – VEF Kultūras pilī, Madonā, Kuldīgā, Kalnos, Alūksnē un Slampē. 

Koncerta “Tā viš’ i” programmā iekļauto dziesmu tematika ir koncentrēti pašironiska – par tautu meitu un tautu dēlu viedumu “Trīcēj, trīcēj tautu meita”, par pieguļu un meitās jāšanu, par līgaviņas lūkošanu un precībām “Laid iekšā sievas māte”, par karošanu un miera laikiem, par mīlestību un šķiršanos “Viens un viens es esmu”, par mīlēšanos - par latvietim vien zināmām tēmām cauri gadsimtiem, kas zināmas vēl šodien u.c.

Koncertu “Tā viš’ i” apmeklētājiem būs aizraujošs un reizē pārsteigumu pilns koncerts, jo katrs no četriem grupas dalībniekiem ir īpašs, ne tikai nākot no dažādiem Latvijas reģioniem, bet arī pārvaldot vairākus mūzikas instrumentus - visiem kopā radot unikālo un savdabīgo DUCELES stilu.   

DUCELES koncerttūres “Tā viš’ i” koncertos dzirdēsiet mūsu mīlestību pret latviešu tautas dziesmu, pret mūsu novadiem, no kurienes katrs esam cēlušies. Mēs dziedāsim, spēlēsim un runāsimies no visas sirds,  tā kā mēs mākam un attiecīgajā mirklī jūtam. Neviens koncerts nekad nav sanācis precīzi tāds pats kā iepriekšējais. Mums ļoti patīk pašiem par sevi iesmiet, kas iepriecina arī klausītājus, kas atnākuši uz mūsu koncertiem. Laikam tas nav īpaši raksturīgi mūsdienu Latvijas vidusmēra cilvēkam, taču latvietis izsenis ir mācējis ar drastisku un nerātnu teicienu uzmundrināt, iekniebt un paskubināt. Tāpēc gaidām ikvienu koncertos, lai viens  otru iepriecinātu,” mudina grupas DUCELE runas vīrs Arnis Veisbārdis. 

Biļetes uz DUCELE koncerttūres “Tā viš’ i” koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā visā Latvijā, biļešu cenas no 7 līdz 20 EUR. Biļetes būs pieejamas arī koncertu norises vietās koncerta dienā. 

DUCELE koncerttūre “Tā viš’ i” sāksies Ludzā, 15. februārī Ludzas Tautas namā, tad dosies uz Viesīti, Liepāju, Blīdeni, Rīgu – VEF Kultūras pili, Madonu, Kuldīgu, Kalniem, Alūksni un Slampi.  

Līdz ar pirmo koncertu pie klausītājiem nokļūs arī grupas otrais mūzikas albums “Tā viš’ i 2”, kur būs iekļautas 13 DUCELES dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā. Sešas no dziesmām būs vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas savdabīgājā pop/folk/ hipster/ svinger jeb tikai DUCELES vīriem raksturīgajā roka interpretācijā. Albumā būs arī vairākas dziesmas, kas jau dzirdētas radio, piemēram, “Jātnieciņa dēliņš biju”, “Div’ dzelteni kumeliņi” u.c.

Par DUCELI:

Latviešu ekoloģiskās mūzikas grupas DUCELE izveidojusies 2016. augustā, apvienojoties vairākiem pieredzējušiem mūziķiem.

Pašlaik grupas sastāvā muzicē četri dalībnieki: Andris Alviķis - balss, kontrabass, sitamie instrumenti, Arnis Veisbārdis - balss, ģitāra, Artūrs Uškāns - balss, akordeons, kokle, dūdas, stabules, ģitāra, Mārcis Kalniņš - balss, bandžo, bazuki, ģitāra.  

DUCELE tulkojumā no suitu mēles ir vieglas konstrukcijas, ļoti mobili rati, kuros var diezgan daudz iekraut un tajos var ātri pārvietoties. Atbilstoši šim raksturojumam DUCELE dodas pa mūsu tēvu zemes grambainajiem grants ceļiem un pilsētu bruģiem, lai ar savu muzikāli jautro uzstāšanos priecētu gan lielus, gan mazus, gan jaunus, gan vecus klausītājus. 

Par DUCELES koncertiem informē Izdevniecības Rīgas Viļņi izdevumi, TV24, JC Decaux, Visual media. 

 Koncerttūres atbalstītāji: pilsētas galerija “Valleta”, tipogrāfija “Zemguss”, “Mans drēbju skapis”.

DUCELES koncerttūri “Tā viš’ i” organizē uzņēmums „Forte PR“.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies