Džodija Ellena Malpasa "Miesassargs"

Autors: Linduchy, 2017. gada 9. aprīlis, 11:28:29
Džodija Ellena Malpasa "Miesassargs"

Mēs ar ziņkāri pētam interneta portālus un baumu žurnālus, lai kaut ar vienu acs kaktiņu ielūkotos slaveno un bagāto dzīvē. Taču patiesībā tas, ko mēs redzam mediju atspoguļojumā, ir vien aisberga redzamā daļa. Tā ir čaula, patiesā dzīve, pārdzīvojumi, emocijas, sapņi mums paliek neredzami.

Kamilla Logana ir bagāta un ietekmīga uzņēmēja Trevora Logana meita. Visi, kas lasa avīzes, ir informēti par tētiņa  princeses izšķērdīgo dzīvesveidu un neatļautām izklaidēm. Tikai daži cilvēki zina, ka jaunā sieviete smok savā zelta būrītī – stingrā tēva uzraudzībā – un dara visu, lai kļūtu finansiāli neatkarīga.

Kad bagātā uzņēmēja meitas dzīvība tiek apdraudēta, tiek noalgots augstākās klases miesassargs – Džeiks Šārps. Viņš ir augstasinīgs profesionālis, gudrs, precīzs, izveicīgs un piedevām vēl velnišķīgi skaists.

Kamilla uzskata, ka miesassargs viņas dzīvē nav nepieciešams, ka tas ir kārtējais tēva mēģinājums pārmērīgi kontrolēt viņas dzīvi. Kamillas pretestība, sapnis par neatkarību un bailes satiekas ar Džeika dvēseli plosošajiem dēmoniem. Vai divas sāpinātas dvēseles spēs savienoties un izdziedināt viena otru? Vai rūpīgi glabātie noslēpumi spēs izjaukt burvīgu mīlasstāstu? Kad viss izskatās pārāk ideāli, vari būt droša, ka nekas patiesībā tāds nemaz nav.

Džodija Ellena Malpasa ir uzrakstījusi lielisku romānu. Lasīju to ar lielu aizrautību. Mīlas ainas un grāmatas varoņu pārdzīvotās emocijas grāmatā ir tik sulīgi aprakstītas, ka ne reizi vien lika sakutēties pavēderei. Stāsts, protams, līdzinās romantiskai pasakai, taču reizēm ir tik patīkami pasapņot par citādu dzīvi – kur mīt cerība, ka beigās viss būs labi, kaut arī ceļā ir jāizbrien ne viens vien ērkšķu krūms.