Dziesmu svētki ir sākušies - Līgo! Dalāmies iespaidos un pieredzē!

Autors: sandijasieviesuklubs, 2013. gada 30. jūnijs, 11:13:00
Dziesmu svētki ir sākušies - Līgo! Dalāmies iespaidos un pieredzē!

Apsveicu Latviju ar Dziesmu svētku sākšanos! Tie tiešām ir lieli, skaisti Svētki mums visiem! Apsveicu arī visus dalībniekus - noteikti no Sieviesuklubs.lv atradīsies dejotājas, dziedātājas un līdzjutējas. Arī mūsu redakcijas kolektīvā tādi ir, tāpēc ar visu sirdi sekosim līdzi.

Manas pašas ģimenei nesanāca iegādāties biļetes uz koncertiem, taču ar lielu prieku atklāju fantastiskas LTV tiešraides iespējas. 

http://www.ltv.lv/lv/

Visi koncerti, notikumi tiek atspoguļoti arī interneta tiešraidēs. Vakar visu dienu pavadīju Koru karos divās tiešraidēs paralēli. Jutām līdzi līdz pat apbalvošanai pēc pusnakts. Koru karu koncerts bija brīnišķīgs, tik augstu kvalitāti nebiju gaidījusi, tāpēc jau arī daudzas pirmās un otrās vietas, ka žūrija nevarēja sadalīt savas simpātijas starp tik labi dziedošajiem Latvijas koriem.

Te var noskatīties ierakstus>> 

 Arī šodien tiešraidēs būs noskatāmi vairāki koncerti, un protams, arī vakarā Dziesmu svētku atklāšanas lielkoncerts - padalīsimies savos iespaidos arī šeit Sieviešu Klubā!

Vai jūs plānojat apmeklēt kādu no Svētku koncertiem vai piedalāties kā dalībnieces? Padalaties pēc tam blogā savos iespaidos un fotoreportāžās šeit pat portālā!

Svinēsim šos Svētkus kopā! Parunāsim par Svētku pasākumu iespaidiem un redzēto šeit pat komentāros>>

Foto: LTV.lv Koru karu ieraksta ekrānšāviņš