Dziesmu svētki ir sākušies - Līgo! Dalāmies iespaidos un pieredzē!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 30. jūnijs 2013 11:13
708

Apsveicu Latviju ar Dziesmu svētku sākšanos! Tie tiešām ir lieli, skaisti Svētki mums visiem! Apsveicu arī visus dalībniekus - noteikti no Sieviesuklubs.lv atradīsies dejotājas, dziedātājas un līdzjutējas. Arī mūsu redakcijas kolektīvā tādi ir, tāpēc ar visu sirdi sekosim līdzi.

Manas pašas ģimenei nesanāca iegādāties biļetes uz koncertiem, taču ar lielu prieku atklāju fantastiskas LTV tiešraides iespējas. 

http://www.ltv.lv/lv/

Visi koncerti, notikumi tiek atspoguļoti arī interneta tiešraidēs. Vakar visu dienu pavadīju Koru karos divās tiešraidēs paralēli. Jutām līdzi līdz pat apbalvošanai pēc pusnakts. Koru karu koncerts bija brīnišķīgs, tik augstu kvalitāti nebiju gaidījusi, tāpēc jau arī daudzas pirmās un otrās vietas, ka žūrija nevarēja sadalīt savas simpātijas starp tik labi dziedošajiem Latvijas koriem.

Te var noskatīties ierakstus>> 

 Arī šodien tiešraidēs būs noskatāmi vairāki koncerti, un protams, arī vakarā Dziesmu svētku atklāšanas lielkoncerts - padalīsimies savos iespaidos arī šeit Sieviešu Klubā!

Vai jūs plānojat apmeklēt kādu no Svētku koncertiem vai piedalāties kā dalībnieces? Padalaties pēc tam blogā savos iespaidos un fotoreportāžās šeit pat portālā!

Svinēsim šos Svētkus kopā! Parunāsim par Svētku pasākumu iespaidiem un redzēto šeit pat komentāros>>

Foto: LTV.lv Koru karu ieraksta ekrānšāviņš

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 1. jūlijs 2013 08:35

Novēlu labus laika apstākļus dalībniekiem un izbaudīt, izbaudīt, izbaudīt! ;)

vecsprofils 1. jūlijs 2013 01:01

Žēl, ka šajā laikā neesmu LV. Vienulaik gan sapriecājos, gan sarūgtinājos, jo atklāšana notika Viesturdārzā, man tuvā vietā... ;)

Kad skolā gāju, mūsu koris tika uz Dziesmu svētkiem, bet nepiedalījos, jo braucām ar ģimeni uz ārzemēm... tāda lūk mana "pieredze.

Kopumā man vairāk patīk Dejas, kaut kā jestrāk, dzīvīgums, tie skaistie tautiskie tērpi plīvo visā krāšņumā... Savulaik arī dejoju tautiskās dejas, tāpēc tā vairāk aci tās priecē :)

Rebeka 30. jūnijs 2013 19:32

(Y) (Y) (Y)

Man gan nav ne biļetes ne pati piedalos, jo nav ne talants dziedāt, ne dejot :)

Noteikti izmantošu iespēju paskatīties pa TV,vienīgi ja ārā labs laiks tad esmu ārā dabā, baudu vasaru un atslēdzos no mūsdienu ierīcēm, pilnīgi nekas mani nespēj noturēt pie TV ekrāna. Bet domāju, gan jau būs arī atkārtojuma skatīšanās iespējas, kuras izmantošu lietainās dienās...

smukaa 30. jūnijs 2013 17:18

(hug) (hi)

mazaa raganina 30. jūnijs 2013 14:38

Es ceturtdien agri no rīta došos ceļā uz šiem fantastiskajiem svētkiem!!!! (party)