Draudzeņu "klasifikācija"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. jūlijs 2017 11:36
1142

Miss Neveiklā

Viņa ir patiesi īpatnēja un neveikla. Lai arī kam viņa pieķertos, viss iznāk neveikli, taču viņa uzliek neveikli smaidošo ģīmīti un pārliecina apkārtējos, ka viss ir tieši kā bija plānots.

Miss Baumotāja

Viņai ir izvērsts ziņotāju tīkls, kas nemitīgi piegādā informāciju par visu un visiem, un jo īpaši par tevi. Viņa uzskata, ka baumošana ir nekaitīga un uzjautrinoša.

Miss Slepenā aģente

Iespējams, viņa ir apskatījusi tavu māju Google kartē, izseko tevi sociālajos tīklos, pētot ne tikai tavu, bet arī tavu draugu profilu, neuzkrītoši iztaujā tavus kolēģus, bērnības draugus par tevi.

Miss Tinte

Viņai patīk eksperimentēt. Un katru dzīves posmu viņa iemūžina uz savas ādas ar jaunu tetovējumu.

Miss Mammīte

Viņas dzīve ir pakārtota bērniem. Viņa reti tiek prom no mājas, parasti ņem bērnus uz tikšanos ar tevi. Bērni ar savām kaprīzēm nokaitina restorānā gan tevi, gan viņu pašu. Ja bērni paliek mājās, jūsu sarunas grozās par un ap viņas bērniem. Tikšanās laikā viņa paspēs vismaz 5x piezvanīt uz mājām, lai noskaidrotu, vai viss ir kārtībā.

Miss Koferis

Viņas rokassomiņa ir vairāk līdzīga koferim. Tajā ir viss nepieciešamais, vesels lērums ar "ja nu gadījumā kas" lietām un vēl nedaudz rezerves lietas plānam "C". 

Miss Svarīgā

Viņa uzskata sevi par īpaši svarīgu personu, tāpēc ir izveidojusi savu svītu. Tev un pārējām svītas dalībniecēm ir jāpamet visi darbi un jābūt klāt pēc pirmā sauciena, jāizpilda visi rīkojumi ar 100% precizitāti, vienlaicīgi dievinot un apbrīnojot viņas personību.

Miss Dīva

Viņa uzskata sevi par tik ārkārtīgi talantīgu personību, tāpēc tev nemitīgi ir jānovēro viņas uzstāšanās. Viņa plāno attīstīt savu talantu ārzemēs un tad atgriezties kā superzvaigzne.

Miss Google

Viņa zina visu. Tiešām VISU! Tu viņai vari jautāt jebko - attālumu starp Zemi un Mēnesi, sklandraušu recepti, simptomiem atbilstošu slimības diagnozi, kā saskaņot noteiktas tērpa detaļas, kādu mašīnu vislabāk iegādāties, kā uzinstalēt programmu savā datorā, kur nopirkt eksotiskas garšvielas utt. Nu nav tāda jautājuma, uz kuru viņa nespētu sniegt tev atbildi 5minūšu laikā.

Miss Miers uz Zemes

Viņa ir mierīga, lēnīga, maiga un klusa...līdz brīdim, kad tu aizskar kādu no īpašajām tēmām - vides piesārņojums, globālā sasilšana, dzīvnieku tiesības utt. Ja jūsu domas nesakrīt, viņa ar putām uz lūpām centīsies pierādīt savu taisnību.

Miss 0 kaloriju

Viņa ir apsēsta ar kalorijām. Jūsu tikšanās reizēs viņa nemitīgi runā tikai un vienīgi par diētām, kalorijām,  svaru utt. Ēdienkartes izvēle viņai ir skaidra - salāti. Un viņa uzkrītoši izrādīs nosodījumu par tavu nediētiskā ēdiena izvēli.

Miss Modes dāma

Viņas garderobi veido tikai dizaineru apģērbi, apavi un aksesuāri. Viņa saskaņo un pieskaņo. Viņas mīļākā lasāmviela ir modes žurnāli. Viņa nezina, cik maksā piens veikalā, toties lieliski orientējas dizaineru preču cenās. Viņa nekautrējas norādīt, ka tava iepriekšējās sezonas blūzīte nepiestāv 5 gadus vecajiem svārkiem. Un noteikti ieteiks pirms nākamās iepirkšanās reizes pakonsultēties ar viņu.

Miss Valdonīgā

Tu esi tuvu verga statusam jūsu attiecībās. Viņa zina, ko grib, un gribēja, lai tas tiktu izdarīts jau vakar.

Miss Sašķeltā personība

Tavā draudzenē sadzīvo vairākas personības. Un tu nekad nezini, ar kuru personību tev šodien nāksies saskarties.

Miss Brīvais gars

Iepriekšējā mēnesī viņa gribēja kļūt par dziedātāju. Un tu labprāt ar viņu apmeklēji karaoke bārus. Tagad viņa paziņo, ka nopietni pievērsīsies jogai - un tev noteikti ir jāiet uz jogas nodarbībām kopā ar viņu. Viņa nespēj ilgu laiku koncentrēties kādam noteiktam procesam, viņa nemitīgi meklē sevi un iespēju izpausties, bet tev visā tajā procesā nav izvēles - tikai un vienīgi paklausīgi jāpiebiedrojas un jāatbalsta.

Miss Karjeriste

Viņai mūždien nav laika - darbs, sanāksmes, komandējumi, termiņi utt. Ja viņa gribētu, viņa atrastu laiku tev.

Miss Viedoklis

Viņa nemitīgi jautā tev padomu, tavu viedokli par apģērba izvēli, ceļojuma plāniem, darba maiņu, attiecību problēmām, recepti, labāko veikalu, ko dāvināt, ko lasīt, kādu filmu skatīties utt. Viņai nav sava viedokļa - viņa absolūti paļaujas uz taviem ieteikumiem. 

Miss Pašiņš

Vismaz 15 stundas diennaktī viņa pavada plānojot un uzņemot kārtējo bildi publicēšanai sociālajos tīklos. Pareizāk sakot, katrā fotosesijā tiek uzņemtas vismaz 50 bildes, lai varētu izvēlēties. Visa viņas dzīve ir atkarīga no tūkstošiem sekotāju sociālajos tīklos, viņu paustā viedokļa un "Like" skaita.

Miss Fitness

Visa viņas dzīve ir sports. Ērtākais apģērbs - sporta tērps. Nekādas kūkas un kino! Jūsu tikšanās reizes ir aktīvas,  liekot tev pamatīgi pasvīst.

Miss Šopoholiķe

Viņa zina visus labākos veikalus pilsētā, nepalaiž garām informāciju par karstākajām izpārdošanām. Jūsu tikšanās reizes, ja arī sākas kādā neitrālā vietā, noteikti pāriet iepirkšanās tūrē.

Miss Uzmanība

Viņa ir tik apburoša, tik apdāvināta, tik gudra. Tev ir jāvelta visa sava uzmanība tikai viņai, jājautā padomi tikai viņai. Un tu nemaz nedrīksti izteikties kritiski par kādu viņas talanta izpausmi. 

Miss Princese

Viņa ir tētuka mīļā meitiņa. Viņa ir pieradusi saņemt visu, ko vien grib un kad vien grib. Mīļākā krāsa - protams, rozā! 

Miss Raganiņa

Viņa ir apsēsta ar maģiskām lietām, grāmatām par burvestībām, gaišredzību, zīlēšanu. Viņai somiņā vienmēr ir kāršu kava. Pēc izšķiršanās viņa uztaisīja bijušā vīra voodoo lelli un ar ļaunu prieku sadūra tajā neskaitāmas adatas. 

Miss Supersieviete

Viņa visu dara pati - strādā pilnas slodzes darbu, aizved bērnus uz skolu un pulciņiem, krānu remontē, dārzu rok un tapetes līmē, paralēli paspēj pagatavot restorāna cienīgu maltīti ar attiecīgu galda klājumu, izveido dekorācijas bērnu ballītei, aizdzen mašīnu uz tehnisko apskati, sadod pa mizu auto mehāniķim, paceļ augšā kājas uz dīvāna sēdošajam vīrietim, tīrot paklāju pēc čipšu rīšanas rituāla.

Atpazini kādu savu draudzeni?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā