Dodamies uz kino - Inferno

Linduchy
Linduchy 13. novembris 2016 15:22
1293

Jaunie profesora Roberta Lengdona piedzīvojumiem ir klāt!

Lengdons attopas vienā no Florences slimnīcām. Viņu nomoka neciešamas galvassāpes un uzmācīgas, baisas vīzijas par Dantes elles lokiem. Viņš neatceras ne kā viņš nokļuvis tur, ne kas ar viņu noticis. Tikmēr vajātāji jau ir nākuši Robertam uz pēdām. Vietējā ārste Siena Brūksa piekrīt palīdzēt Robertam - ne tikai atjaunot mistisko notikumu ķēdi, kas noveda Lengdonu līdz slimnīcas gultai, bet arī mēģināt apturēt trako miljardieri, kurš izdomājis inficēt cilvēci ar nāvējošo vīrusu - Inferno, lai glābtu pasauli no iznīcības un pārapdzīvotības sekām.

Cilvēki ir kā ļaundabīga audzēja šūnas - tie nemitīgi vairojas un izsūc visus Zemes resursus. Vīrusa izlaišana brīvībā ļautu iznīcināt pusi no pasaules iedzīvotājiem, savukārt otra puse izdzīvotu, nostiprinātos tās genofonds, sāktos jauna atdzimšana. Gluži kā renesanses uzplaukums pēc lielā mēra laikiem.

Ļaut nogalināt pusi pasaules iedzīvotāju tagad, lai otra puse varētu dzīvot? Vai arī ļaut dzīvot visiem vēl 100 gadus, bet tad aizies bojā visi? Bezdarbība draud ar elli.

Ar aizrautību skatījos pirmos divus Dena Brauna darbu ekranizējumus, ļoti gaidīju arī šo filmu. Ja vien tev patīk spriedze, mīklas un vēsturiski fakti - šī filma ir domāta tev.

Bet vispār, skatoties šo filmu, mani pārņēma pārdomas par to, ka nemaz nevajag traku zinātnieku-miljardieri, lai radītu nāvējošu vīrusu cilvēces iznīcināšanai. Kādu gaisu mēs elpojam, kādu ūdeni mēs dzeram, kādu pārtiku mēs ikdienā lietojam, vakcīnas un medikamenti, ķimikālijas un apģērbs - cilvēce tāpat jau pamazām tiek indēta. Slimības, alerģijas - cilvēki mirst kā mušas. Diemžēl... :S

Bet filma man ļoti patika. Lieliska aktieru komanda. Izcilas dekorācijas - kārtējo reizi atzīmēju vietas, kuras noteikti gribētu apmeklēt. Filma nepretendē uz kinošedevra titulu, tomēr tā būs lieliska brīvdienu atpūtai.

Nesen runājām SK sarunās par popkornu. Nu lūk, vakar šis našķis tika nobaudīts atkal pēc tik daudzu gadu pārtraukuma. Nebija nemaz tik slikti - izskatās, ka bērnības popkorna trauma ir izslimota un palikusi pagātnē :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 14. novembris 2016 14:42

Jāgaida kamēr parādīsies torentos. Man uz kino nevelk, bet tāpēc, ka mums mājās ir kino pat labāk! :)

Parisa 13. novembris 2016 22:37

Es arī kinoteātrī skatījos, mājās skatoties neatstātu tādu iespaidu! :)

Linduchy 13. novembris 2016 22:10 VIT@

Forum Cinemas :)

Ciao 13. novembris 2016 20:54

oooo gaidu :) Kur skatījies?

Parisa 13. novembris 2016 20:24

Man arī šī filma patika!!!(Y):)