Dižā Baltijas apceļošana – iespēja ietaupīt!

pece
pece 11. maijs 2011 00:34
828

Gan jau esat pamanījušas, ka arī šogad ir izziņota akcija, kas saucas Dižā Baltijas apceļošana, jo notiek jau piekto gadu. Tā norisinās vienlaikus visās Baltijas valstīs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā un piedāvā apskatīt 30 tūrisma objektus pa 10 katrā no valstīm.

 Latvijā tūristiem tiek piedāvāts apmeklēt Melanlkšņu dabas taku Ķemeru Nacionālajā parkā, Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāli, Liepājas Karostas cietumu, Laumu dabas parku, Gulbenes – Alūksnes bānīti, Mini zoo „Dobuļi", Gunāra Igauņa Mūzikas instrumentu muzeju, Vijciema čiekurkalti, Cēsu pili un Leļļu karaļvalsti Preiļos.

 

Igaunijā tiek piedāvāti šādi tūrisma apskates objekti: Igaunijas ceļu muzejs, Laika centrs „Wittenstein", Igaunijas Jūras muzejs, Marijas Magdalēnas ģilde, Ilonas Brīnumzeme/ Lēnemā muzejs, Vaemlas vilnas fabrika „Hiiu Vill", Zinātnes centrs AHHAA, Rakveres pils, Serves bāka un Kohtla-Nemmes raktuves.

 

Lietuvā tūristiem tiek piedāvāts apmeklēt Zirgu muzeju, Enerģētikas un tehnikas muzeju, Grobšta jomu, Pulksteņu muzeju, M. K. Čurļoņa memoriālo muzeju, Pažaisles klosteri, Rokišķu muižas ēkas, Siernieku namu, Veisieju strūklaku un Žaļūķu dzirnavnieka viensētu.

 

Lai pretendētu uz balvām, ir jāapmeklē vismaz 5 objekti katrā no valstīm un jāpiedalās foto medībās. Vairāk par kampaņas noteikumiem variet lasīt mājas lapā www.greatbaltic.eu un bukletos, kas jau drīzumā būs pieejami visos Latvijas tūrisma informācijas centros un tūrisma apskates objektos, kuri piedalās projektā, kā arī to var lejupielādēt kampaņas mājas lapā.

 

 Jautāsiet – kur tur ietaupījums? Tik daudz objektu, jāvazājas pa visām Baltijas valstīm – vieni vienīgi tēriņi! Tā ir! Tomēr kurš ir teicis, ka jums obligāti jāpretendē uz balvām?

 

Izmantojiet iespēju, paņemiet informatīvo bukletu kādā no tūrisma informācijas centriem vai tūrisma objektā, kurš piedalās šajā akcijā vai arī izdrukājiet to no mājas lapas un iegūstiet atlaides ieejas biļetēm šajos muzejos (pārsvarā 50% ietaupījums !). Es nedomāju piedalīties un pretendēt uz balvām, bet izmantot atlaides gan grasos, vismaz tajos tūrisma objektos, kur iegriezīšos!

Foto no http://www.greatbaltic.eu/lv/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
albrava 7. jūlijs 2011 17:40

Tā kā es pati esmu paguvusi apceļot jau lielāko daļu šī gada objektu, varu rekomendēt to citām arī, daudzos noteikti būs interesanti arī bērniem un vīriem!

mazaa raganina 11. maijs 2011 14:08

Par apceļošanu zinu, bet nav sanācis piedalīties... :)

minniite 11. maijs 2011 12:46

Raksts - (Y)

minniite 11. maijs 2011 12:45

izlasot šo, sapratu,ka maz, ko zinu tomēr par ceļošanu :D kas notiek apkār. Bērni tā ir pārņēmuši, ka tomēr daudz,ko nezinu :D

ārprāts :D

lauritta123 11. maijs 2011 10:00

(Y) (Y)

banderoso 11. maijs 2011 09:55

Paldies par noderīgo info :)