Diskusija: Mailijas Sairusas jaunais video

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. septembris 2013 00:00
2752

Pēc skandalozās uzstāšanās MTV video balvu pasniegšanas ceremonijā augusta beigās, bijusī «Hanna Montana» zvaigzne Mailija Sairusa (Miley Cyrus) spērusi vēl vienu soli tālāk, lai visos pasaules medijos šīs dienas izklaides ziņa numur viens būtu Sairusas jaunais videoklips. Kā jūs domājat ar ko šoreiz Mailija cenšas pārsteigt? Protams, ar savu absolūti kailo, seksīgo divdesmitgadnieces ķermeni.


Pirmdien video vietnē «Youtube» publicētais videoklips dziesmai «Wrecking Ball», kas ir vēl viens gaidāmā albuma «Bangerz» vēstnesis, diennakts laikā jau aplūkots vairāk nekā 13 miljonus reižu.

Tas nav nekāds brīnums, jo klipā skandalozā Mailija ir nofilmējusies pilnīgi kaila, šūpodamies uz milzīgas celtniecības darbiem paredzētas ēku demontāžas bumbas.

 

Mailija SairusaMailija Sairusa. Foto: kadrs no video

 

Video režisors ir ne mazāk skandalozais Terijs Ričardsons (Terry Richardson), kurš filmējis blondo grēku - modeli Keitu Aptoni (Kate Upton) un par savu mūzu uzskata Holivudas sāpju bērnu Linsiju Loenu (Lindsay Lohan)

 

Mailija Sairusa

Mailija Sairusa. Foto: kadrs no video

 

Klipā Mailija šūpojas uz lielās bumbas, erotiski laiza veseri un izgāž pāris sienas. Normāli!

«Bangerz» klajā nāks 8.oktobrī.

 

Avots:Tvnet

Diskusijai: 

Kā tu vērtē viņas jauno video? 

Kādas ir tavas domas par pēkšņo imidža maiņu? Tavuprāt, viņa tiešām tāda ir vai tā grib viņas menedžeri? 

20130910133503-72271.jpg

(Mailija agrāk)


Kādas vispār ir jūsu domas par mūsdienu slavenībām? Vai tām vēl ticat? Vai nerodas sajūta, ka katrs viņu solis ir iestudēts un tiek darīts tikai popularitātes celšanai? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bovariijaunkundze 12. septembris 2013 01:46

Ir nianses, kuras man klipā ļoti nepatīk, tomēr kopumā ļoti simpatizē vienkāršība tieši detaļās. Un dziesmai arī nav ne vainas - stūrējot vai izbraucot kādu līkumu ar ričuku labprāt klausos. Un vispār īsti nesaprotu visos portālos vērojamo histēriju šīs dziesmas sakarā. Neba nu viņa pirmā "skandalozē".

Nikte 11. septembris 2013 20:07

Briesmīgi!Meitene vairs nezina kā izcelties :X

vecsprofils 11. septembris 2013 14:35

P.S. Un ļoti nepatīk šāds mūzikas stils, tipisks mūsdienu hits kā Rihannai un tamlīdzīgām - no sevis tēlo baigi apdalītās, depresīvās, pašas izskatās pēc vīriešiem, notetovētas un vēl publiski masturbē. Pretīgi.

vecsprofils 11. septembris 2013 12:01

Mūsdienu slavenības ir atspulgs mūsu sabiedrībai. Uz to skatos pat no citas puses - slavenības būtībā ir atkarīgas no sabiedrības, būtībā tās dod to, ko sabiedrība pieprasa. Ja redz, ka šodien kotējas visatļautība, spēlēšanās ar tikumības jēdzienu, degradācijas izpausmes, briesmīgs, nepatīkams ģērbšanās stils kā Gāgai un Mināžai, tad arī katra nākamā potenciālā zvaigzne atražo to, pēc kā ir pieprasījums.
Sabiedrība ir vainīga pie tā, ko mēs redzam. Ja tā jūsmotu par patiesi labām balsīm, aktierspēlēm utt., tad šādas Smailijas vai Mināžas sen jau būtu aizēnotas un patriektas no šovbiznesa.

Linduchy 11. septembris 2013 11:09

Viss tiek darīts popularitātes celšanai...un slavenības mūsdienās pašas neko nelemj - visu iestudē un izštuko producenti, menedžeri, PRisti utt.
Pasauli pārņem seksualitāte, tāpēc viss tiek pielāgots sabiedrībā pieaugošajām tieksmēm ;)

Cerīte 11. septembris 2013 10:04

Man liekas ka viņa tā protestē pret sev uzspiesto paraugmeitenes tālu,tā teikt-beidzot izdzīvo savus pusaudža gadus.

Rebeka 11. septembris 2013 09:59

Es vairs neticu nevienam, vismaz jaunajiem ne..... Viss šķiet mākslīgi radīts, lai uzlabotu reitingus un pelnītu. Agrāk ja bija kāds dulais tad viņš bija patiešām dulls pats no dabas un nekas nebija iestudēts, nu, piemēram, Kobeins.

Vispār trakā Madonna ir viena no retajām, kam vēl ticu, ka pa īstam ir dulla.

KRX 11. septembris 2013 08:19

Nesekoju līdzi šīs "zvaigznes" gaitām. Nesen tik uzzināju, ka šī pati ir zināmā HannahMontanna (mazai meitai pat ir T-krekls ar viņu) :D
Katrs dara kā grib vai kā liek menedžeri. Šajā gadījumā laikam darbojas mārketinga triks "arī slikta reklāma ir reklāma". Nu, izaugs un sapratīs savas kļūdas. Ko tur šausmināties tagad. Labāk lai ālējas tagad 20 gados, nevis vēlāk 60 (kā jukusī Madonna, piemēram).

Emmy 11. septembris 2013 00:47

Ja nav balss, tad rāda plikumus...bet tiem kam ir balss, nerāda plikumus,slava arī iet gar degunu... mūsdienās reti kad laba mūzika tiek novērtēta