Diskusija: Karaliskās dzemdības Lielbritānijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. jūlijs 2013 09:30
2560

Kembridžas hercogienes Ketrīnas un viņas vīra hercoga Viljama ģimenē pasaulē nācis dēls.  Šis bērniņš ir trešais rindā uz Lielbritānijas troni pēc sava tēva prinča Viljama un vectēva prinča Čārlza.

Bērniņa nākšana pasaulē tiks atzīmēta ar 62 zalvju šāvieniem no Londonas torņa - 21 zalves goda šāviens ir standarts šādos gadījumos, vēl 20 tiks izšauti, jo Londonas tornis ir karaliska vieta un papildus vēl 21 zalve par godu pilsētai Londonai.

Pie slimnīcas jau vairākas nedēļas bija apmetušies preses pārstāvji no visas pasaules. Hercogiene Londonas Svētās Marijas slimnīcā tika nogādāta pirmdien ap 8, pēc Latvijas laika, un tad Kensingtonas pils administrācija vēstīja, ka viņa ir agrīnā dzemdību stadijā.

 

 

Avots:tvnet.lv

 

 

Ziņu portālu virsraksti sakarā ar šo notikumu bija pārliecinoši, un intriģējoši, tie vēstīja, ka šis šobrīd ir svarīgākais notikums visā pasaulē.

 

Saprotams Lielbritānijā šī ir svarīga ziņa, lai gan arī ,protams, vēsajam latviešu prātam šķiet traki pārspīlēta visa tā ņemšanās ap šīm dzemdībām.

 

Ko domā pārējā pasaule, vai tiešām arī mums šī ir svarīga, interesanta un saistoša ziņa?

 

Ko par karaliskajām dzemdībām un visu šo domā tu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 23. jūlijs 2013 12:45

paldies,ka paziņojāt:) Citādi pat nepievērstu uzmanību.Visā pasaulē dzimstbērni,neuzskatu,ka tas,ka šim ir kronis uz galvas tūlīt pēc piedzimšanas,padara viņu daudz īpašāku par jebkuru citu jaundzimušo.Viņa māte,galu galā pierādīja,ka visiem ir iespējams būt tam,kas tu vēlies būt.

Linduchy 23. jūlijs 2013 11:22

Mazuļa ienākšana ģimenē ir liels notikums...un troņmantinieka piedzimšana ir vēl lielāks notikums. Prieks par to, ka bērniņš piedzimis un ir vesels, māmiņa arī ir braši turējusies. Bet to svinēt - nē, nesaskatu tam vajadzību :)

vecsprofils 23. jūlijs 2013 09:56

Piedzima, ļoti labi. Man pilnīgi pietiek vienkārši ar faktu, bet svinēt neuzskatu par vajadzību. Man vispār pat mūsu valstī svešinieku, lai arī slavenību, privātā dzīve neinteresē.