Diskusija: Kādas ir tavas domas par „Suņa būdu”?

Rebeka
Rebeka 6. septembris 2013 13:36
2153

Jau labu laiciņu trešdienās jaunajā radio stacijā Boom FM ir raidījums suņa būda, viņš gan ir tik agri trešdienas rītos, ka šķiet pārsvarā cilvēki viņu klausās youtubē. Raidījumu vada Artuss Kaimiņš (aktieris) tādā īpatnējā stilā, provocējot, uzdodot kutelīgus jautājumus, brīžiem pat atklāti ņirgājoties. Raidījums kļūst ar vien populārāks un arvien vairāk par to tiek runāts sabiedrībā, īpašu plašākas publikas reakciju izsauca raidījums par Miku Ozoliņu un raidījums ar Regīnu Devīti jeb Zentu no „Ugunsgrēka”.

 

Tad nu internetā tagad visi šūmējās par to visu, citiem patīk, citiem nepatīk, katram ir savs viedoklis, bet vienaldzīgs ir reti kurš.

 

Tām, kuras nav redzējušas vai dzirdējušas šo raidījumu, pievienoju Zentas video ( šis raidījums izsauca asu kritiku tieši no sievietēm, mājsaimniecēm un seriāla skatītājām)

 

Lūk, arī links uz citiem raidījumiem --> LINKS

 

Kāds ir tavs viedoklis?

 

Patīk? Nepatīk? Uzjautrina? Sadusmo? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ssfinkss 6. septembris 2013 22:39

Viss jau ir pateikts ar pašu nosaukumu "Suņa būda". Atnāk, kuram "lielāki ilkņi" tas izrej otru un rezultāts - panākts. Cilvēki apspriež un komentē. Reāli - raidījums skandālu safabricēšanai. Tukšs.

KRX 6. septembris 2013 15:54

BET! Pats galvenais, ko Ufo panāca savam jaunam radio ar šo skandāliņu - milzīgu interesi!!! :) Tāpēc, daļu norakstam uz mārketingu parasto.

KRX 6. septembris 2013 15:50

Tieši pēc saceltās ažiotāžas ap Timrota viesošanos šajā raidījumā, arī noskatījos vairākus izlaidumus. Nu, mans subjektīvais viedoklis - prasti, provokatīvi, nepievilcīgi, reizēm vulgāri.
Varbūt esmu veca klukste, kas neiet līdzi modernajam laikam. Varbūt esmu iestāvējusies savā provincē un neko nejēdzu no laikmetīgā radio. Varbūt. Bet man nepatīs šis vadītājs. Gan tāpēc, ka svīst kā ruksis :D gan dēļ nesakarīgās gaismas ātruma buldurēšanas, gan attieksmes pret dažiem viesiem. Tāpēc patika Timrota nostāja un patika arī Valtera un Kažas raidījums.

ilzy 6. septembris 2013 14:37

Raidījums ar Timrotu tik tiešām bija labs. :)

Ivetta 6. septembris 2013 14:19 Spotorno

Man patīk Tavs viedoklis (Y)

Ivetta 6. septembris 2013 14:19

Jāsaka, ka tīri labi liek pasmaidīt :D Noteikti vēl kādus paklausīšos.

Rebeka 6. septembris 2013 14:18 Spotorno

Tieši tā, ārzemēs man šķiet šie šovi ir vēl trakāki, mums vienkārši tā nav pieņemts un tas ir kas jauns :)

Rebeka 6. septembris 2013 14:17

Pirmais raidījums, kuru netīšām noklausījos, bija ar Imantu Parādnieku... nu tas bija traki, bet Artuss labi viņu izveda, uzdeva provokatīvus jautājumus par LV vēsturi uz kuriem lielais patriots neizināja atbildes un uzkurinājās, kā traks un tur arī šovs bija izdevies :D

vecsprofils 6. septembris 2013 14:16

Man šķiet, ka vienkārši šeit spēlē lomu latviešu mentalitāte - visam jābūt pa nopietno, pasmieties par sevi vai citiem nevar (aizskaroši, neētiski, skaudīgi utt.), vienmēr jābūt sagatavotai runai, ieturētībai, savāktam, lieku reizi nesmieties un neizrādīt emocijas, neteikt kaut ko "off topikā"...
Man pat liekas, ka pareizi, ka ir tāds raidījums, kurš liek paskatīties uz sevi no malas - cik brīžiem samāksloti un nedabīgi esam. Visu jāuztver vieglāk, jo īpaši mākslas jomā. AKtieriem vispār nebūtu jāuztraucas par to, ka viņu personāžus pārrunā un aspriež :) Jādraudzējas ar humoru un sarkasmu taču :)

Rebeka 6. septembris 2013 14:16 Ivetta

Timrotu viņam vienkārši nesanāca paķert uz muļķi kā pārējos, tomēr cilvēks ar lielu pieredzi radio un TV un nav tik viegli paķerams... Bet sanāca interesants raidījums, man patika. Un Artuss to kritiku pret sevi utt.

Ivetta 6. septembris 2013 14:13 Rebeka

Ugunsgrēks bez Zentas vairs nav ugunsgrēks :D

Rebeka 6. septembris 2013 14:12 Ivetta

Oi es Ugunsgrēku neskatos, bet domāju, ka viņš neteica nopietni, bet ņirgājoties, ka ja gribēs tikt vaļā no viņas tad scenārija autori izkārtos tā, lai viņa nomirst :D

Rebeka 6. septembris 2013 14:12

Jā un kā jau cerite teica, ir gadījies ka pretim ir kāds kurš ir sagatavojies, bet tas arī ir interesanti, tas ir šovs un šovs sanāk, gan tādā gan tādā variantā :D

Ivetta 6. septembris 2013 14:11 cerite

Timrots laikam šo piespiedis pie sienas - mācēja labi atbildēt pretī. To derētu arī paklausīties :D

vecsprofils 6. septembris 2013 14:10

Iepriekš nezināju par šādu raidījumu, noskatījos šo epizodi par Zentu un man jājautā... a kas ir tas par ko sabiedrība šūmējas?
Tas, ka pats raidījums ir nenopietns, to jau sapratu, bet es nekur nemanīju, ka par uzaicināto personu kaut kā apzināti, ļauni ņirgātos vai kā tamlīdzīgi par ko varētu pārmest. Parasts, tipisks humorraidījums, cik nu tur tas humors ir labs vai pliekans, var diskutēt, bet nu es nepamanīju neko TĀDU :)

Ivetta 6. septembris 2013 14:10 Rebeka

Oho, tādi nosacījumi. Neko sev.

Bik jau uzjautrina, tas gan :D

Ei, bet pag, viņš to tikai muldēja, ka Zenta seriālā miršot vai tā tiešām pa nopietnam? 8-|

Rebeka 6. septembris 2013 14:07

Man patīk!!! Protams brīžiem tiek šaut pāri strīpai un ir kad sāk kaitināt monologs, bet kopumā man patīk, JO bieži vien viņš brauc virsū vai ņirgājas tā teikt "par lietu" un ne bez pamata, arī Zentas gadījumā.

Kalliope ja uzaicinātais viesis neierodas, raidījums tiek taisīts tāpat, bez viņa dalības un tad tur nu ir tā, ka tiek apcelts šis neatnākušais, bet aizstāvēties nav kas aizstāvas....

Cerīte 6. septembris 2013 14:07 kalliope

Tāds ir radies-paklausies Youtube interviju ar Timrotu.

Ivetta 6. septembris 2013 14:05

Par šo pirmo reizi man pastāstīja draugs no Rīgas. pasniedza kā tādu tiešām ekšenu. man pirmā dzirdēšana par tādu Artusu, bet pēc drauga teiktā secināju, ka baigi aktuālais bums.
Nu tagad bik paklausīšos.
Par to gan arī es brīnos, ka piekrīt šādām sarunām. Jocīgi.

Izklausās šaušalīgs vervelētājs :D

kalliope 6. septembris 2013 13:54

ja provokācija normas robežās vēl būtu pieņemama, ņirgāšanās gan, manuprāt, nav neklas atbalstāms. raidījumus neesmu klausījusies un neklausīšos (vien palasīju par Regīnas raidījumu), bet manuprāt, būtu lieliski, ja kāds sagatavotos rūpīgi un izpētītu paša vadītāja netikumus un pagātni - kā saka dots devējam atdodas un labākā aizstāvība ir uzbrukums. bet vispār nesaprotu arī raidījuma viesu - ja ir zināms, kāds ir šī raidījuma saturs, mērķis un vadīšnas stils - vai tas ir kāds mazohisms iet un ālut par sevi ņirgāties?