Dienasgrāmata - Pīkstinātāji

Autors: pece, 2013. gada 1. oktobris, 08:31:44

Lielākā daļa Rīgas sabiedriskā transporta lietotāji ir pīkstinātāji – etalonu lietotāji. Pēc maniem novērojumiem Pīkstinātājus var iedalīt sekojoši:

Apzinīgie – vienmēr laikus sagatavots e-talons, visbiežāk rūpīgi tiek turēts rokā jau pirms iekāpšanas un pēc nopīkstināšanas tikpat rūpīgi tas tiek nolikts vietā.

Maciņnieki – e-talons atrodas makā. Šie dalās divās daļās – vieni, kuri zina, kurā vietā precīzi stāv etalons, izvelk maku, ar slaidu žestu nopīkstina un iebāž to vietā, otra daļa zina, ka etalons atrodas makā, bet nav pārliecināti konkrēti kur – tie mēģina pīkstināt no maka vienas puses, no otras puses, kamēr izdodas vai arī, ja neizdodas, tad velk to etalonu no maka laukā.

Somaiņi – etalonu glabā somā un no somas to laukā nevilks ne pa kam. Vakar arī viena sieviete kārtīgā vecmāmiņas vecumā, ar palielu tašu, kas acīmredzot ir piekrauta ar iepirkumiem un knapi panesama,  iestiepjas trolejbusā, piktā gaitā burtiski izstumjas cauri stāvētājiem un mēģina somu, to turot vienā rokā, pieriktēt pie pīkstināmā. Groza to somu tā un šitā un tur ar acīmredzamu piepūli, bet nu etalonu no somas izvilkt – ko jūs, tas tak tur ir pieaudzis. Interesanti, ka šajā grupā pārsvarā ir gados vecākas sievietes.

Kabataiņi – spēlē spēli – uzmini, kurā kabatā vai somā šodien atrodas mans etalons. Ļoti bieži uzminēt izdodas tikai ar trešo vai ceturto piegājienu, kad kabatas jau gandrīz visas ir izgrieztas uz otru pusi un sejā lasāms manāms izmisums. Pārsvarā šajā kategorijā ir vīrieši, īpaši daudz jauni vīrieši.

Azartspēļu mīļotāji – ikreiz patīkams pārsteiguma moments, izvelk no etalonu kaudzītes vienu etalonu un pamēģina der vai nē, ja nē – tad šo atrakciju turpina līdz viens no tiem etaloniem izrādās derīgs. Kas ir interesanti, visi nederīgie tiek sakrāmēti rūpīgi čupiņā, kurā pievieno arī derīgo, laikam jau tāpēc, lai šo spēli nākamreiz varētu izspēlēt ar tikpat lielu azartu!

Kurš esi tu?


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu